Tetra oczko wodne
Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Kwas siarkowy do zbijania ph - jak stosować?

Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną, oraz posty nie pasujące do innych działów.
yamo12 napisał(a):
mariusz178 napisał(a):Minie napewno kilka dni obserwuj zranienia na bokach ciała.

Nie, jest ok bo minęły już ok 2 tygodnie

No to super... :D

mariusz178
Zainteresowany tematem

Miasto: Gorzow Wlkp

Dzięki koledzy za rozmowę, muszę kończyć bo po 7 mam pociąg i trzeba jednak zarzyć co nieco snu, a nawet się nie spakowałem bo ciągle telefon w ręce i pisanina. Ale z przykrością kończę, bardzo przyjemnie się pisało. W sumie wyszedł tematyczny mix

yamo12
Początkujący

Od kwasu po bojowniki. Tak to jest napoczątku. Powodzenia i wrzuć zdjęcie tego baniaczka. Pozdrawiam.

Krzysztof Radziszewski
Znający temat

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

Mi też było miło.Dobranoc

mariusz178
Zainteresowany tematem

Miasto: Gorzow Wlkp

Ok, wrzucę po weekendzie, jak przyjadę. Dobranoc

yamo12
Początkujący

Możemy zobaczyć to akwarium?
___
Pozdrawiam Paweł
www.PawelTestuje.pl

Pawel NAA
Poznaje temat

Miasto: Spała

yamo12 napisał(a):Słyszałam że przy Co2 potrzeba więcej odżywek, dlaczego? Zbijam bo ph 8 to raczej za dużo, 7 wydaje się w porządku, podobno ph 8 jest szkodliwe na skrzela. Już mam niedobory bo sporo roślin i widzę że marnieją i inne nieciekawe rzeczy z nimi, zakupiłam testy a potem po stwierdzeniu braków - sole (azot itp), wyszło taniej niż gotowe. No i gotowy nawóz ale bez n p k, i żelazo bo też przymałe

Koleżanko yamo12, czytając Twoje posty można odnieść wrażenie iż Twoja wiedza jest znikoma, coś tam wiesz ale nie do końca, ktoś Ci powiedział, ale połowicznie. Takie skrawki informacji wprowadzają w błąd. Dodatkowo jak doradza Ci naraz kilka osób to już w ogóle wychodzi z tego galimatias.

Polecam Ci czytać dwa razy swoje posty przed ich edycją, bo są pozbawione sensu.

Do zbicia pH w Twoim przypadku zdecydowanie lepiej sprawdzi się podłoże aktywne np. takie stosowane do krewetek z rodzaju Caridina lub ADA Malaya, możesz zastosować torf biały który nie barwi wody.

Rfck
    Znający temat

Miasto: Gdańsk/UK

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
    bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
    pielęgnacji akwarium.
    idź do sklepu

Użytkownicy przeglądający ten dział: aygora, italak, jarw, michalkrk