Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Kryjówka dla krewetek Amano

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów.
+ nowy temat
Chciałbym wrzucić kilka rurek ceramicznych dla moich krewetek Amano co by miały gdzie się ukrywać po wylince. Jaka średnica będzie dla nich optymalna? Wystarczy 2cm? Czy może większa? Nie mogę coś tak na oko się zdecydować. Z góry dzięki za pomoc.

krycha81
Początkujący

Może i nie do końca to odpowiedź na Twoje pytanie, ale ja używam kokosa i świetnie sprawdza się jako kryjowka dla moich amanek, no i jako że jestem zwolennikiem naturalnych ozdób moim zdaniem powinno lepiej wyglądać, tylko nie zapomnij go spreparowac by nie barwił wody jeśli się zdecydujesz.

Wysłane z MediaPad T1 8.0 przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl
Nie znam się, więc się wypowiem.

zmijka85
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Rzeszów

Powiązane tematy

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki z wysyłką w 24 godziny lub odbiorem osobistym w Krakowie po wcześniejszej rezerwacji przez internet.
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.