Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Kontrowersyjna promocja akwarystyki

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

Co wzbudza Twoją konsternację

Szowinistyczne akcenty
8
21%
Rudy
9
24%
Welonki w słoiku na ogórki
21
55%

Liczba głosów : 38
weder napisał(a):
marlowe napisał(a):Reklama z 1 posta, jest zajebista, powiem krótko, gdyby ta pani sprzedawała ryby w moim zoologicznym, brałbym tylko te z najwyższych półek, do których wyłowienia wymagana byłaby drabina ;)p

Powiem podzielam w 100%. Najpierw patrzyłbym która rybcia jest najszybsza i właśnie o nią prosił. Takie odłowienie chwilę potrwa :mrgreen::lol:

i byłbyś oczywiście tak miły i zaproponował trzymanie drabiny, bezpieczeństwo najważniejsze :D

PKS_26
Stały bywalec

Miasto: Bukowno/Sławków

Zagrywka, pewnie właśnie się rejestruje na RA, przekonałaś go, że akwarystyka ma sens

Ensa
Zaawansowany użytkownik

Ensa napisał(a):Zagrywka, pewnie właśnie się rejestruje na RA, przekonałaś go, że akwarystyka ma sens

Co ty, dla niego sensu nie ma i nie będzie mieć , bo zabiera mój czas :P

Lali75
Z dużym doświadczeniem

Dostał rybki i pogestemona erectusa. ;)

duch amazonski
Poznaje temat

Miasto: Lublin

Lali75 napisał(a): jedno mnie cieszy .... mój m powiedział, że tak sztucznej lali w życiu nie spotkał :P

Ale kity ci wciska :mrgreen: Mam nadzieje że nie łyknełaś tego jako prawdę

marlowe
Z dużym doświadczeniem

marlowe napisał(a):
Lali75 napisał(a): jedno mnie cieszy .... mój m powiedział, że tak sztucznej lali w życiu nie spotkał :P

No co Ty łyknęłam :P wiem kiedy mnie ściemnia ..... poza tym on ma wypaczony gust :P w końcu mnie wybrał hehehe :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Lali75
Z dużym doświadczeniem

marlowe napisał(a):

Dlatego ja po zastanowieniu nie będę pytała. Po co ma się wić chłopak. Czego oczy nie widzą... :lol:

Ensa
Zaawansowany użytkownik

Lali75 napisał(a):
marlowe napisał(a):

No co Ty łyknęłam :P wiem kiedy mnie ściemnia ..... poza tym on ma wypaczony gust :P w końcu mnie wybrał hehehe :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Patrząc na ostatnią fotę, to ma facet gust, na pewno nieplastikowy :P

Ensa
Zaawansowany użytkownik

Ensa napisał(a):
marlowe napisał(a):

Dlatego ja po zastanowieniu nie będę pytała. Po co ma się wić chłopak. Czego oczy nie widzą... :lol:

hehehehe :) no w sumie, może Masz racje .... u mnie już po ptokach :P

Lali75
Z dużym doświadczeniem

Ensa napisał(a):
Lali75 napisał(a):
marlowe napisał(a):Ale kity ci wciska :mrgreen: Mam nadzieje że nie łyknełaś tego jako prawdę

Patrząc na ostatnią fotę, to ma facet gust, na pewno nieplastikowy :P

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Lali75
Z dużym doświadczeniem

Powiązane tematy
  • Weekendowa promocja roślin akwariowych

https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-fp-dostawa3-8feebf95a8b5a402de8f6f2090a3d247.jpg Zapraszamy do skorzystania z weekendowego kodu rabatowego -10%  na zakup roślin akwario...

Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1czytaj więcej...

• Weekendowa promocja roślin akwariowych

https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-cat113-promocja20072018b-e9f439b8b18beac26feec5ecac19a487.jpg Zapraszamy do skorzystania z weekendowej promocji na rośliny akwariowe. Of...

• Produkty Aquaforest do akwarystyki roślinnej

https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-cat71-aquaforest-news1-4919b799361853f2570ca1c3fdd4a626.jpg Miło nam poinformować o wprowadzeniu do naszej bogatej oferty kolejnych prod...

• 030l - Powrót do akwarystyki - Saffire

Cześć, Po kilku latach czas na mały powrót do akwarystyki. Zdecydowałem się na małą, 30 litrową kostkę. 19478322_1620706754608242_679968141_o.jpg Akwarium: 1. Pojemność: 30L (30x30x30) OptiWhite ...

Wyświetlenia: 1156 | Odpowiedzi: 1czytaj więcej...

• 182l - Ścieżka do akwarystyki - Silveroak

Dzięki za odwiedziny! Wymiary akwarium: 90x45x45cm/~182l/10mm Oświetlenie: Ledy mix 6500k + 8500k + fullspectrum (90x1W). Nie wiem, jak podać moc z FS. Bez FS doliczając 30% dzięki kolimatorkom p...

Wyświetlenia: 3276 | Odpowiedzi: 16czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majkel82, padi17 i 45 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.