Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Kontrowersyjna promocja akwarystyki



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



 

Ankieta: Co wzbudza Twoją konsternację

Szowinistyczne akcenty
8
21%
Rudy
9
24%
Welonki w słoiku na ogórki
21
55%
 

Liczba głosów : 38
Ensa napisał(a):
Lali75 napisał(a):
marlowe napisał(a):Reklama z 1 posta, jest zajebista, powiem krótko, gdyby ta pani sprzedawała ryby w moim zoologicznym, brałbym tylko te z najwyższych półek, do których wyłowienia wymagana byłaby drabina ;)p

No Marcin przecież to do przewidzenia :P było ...... innej odpowiedzi z Twoich ust bym się nie spodziewała :P
A jakby Pani w bikini była ..... to raczej ze sklepu być już nie wyszedł :twisted: :twisted: :twisted:
Niezła mysl, bikini prawie pod strój służbowy można podciągnąć! W ramach reklamy, dałabym jej ogon syrenki :P

Co Ty Panowie lubią niegrzeczne dziewczynki, (grzeczne maja być tylko żony :twisted: ) :P ja bym jej jakieś rogi i ogon przyprawiła a w ręce włożyła bat ......hehehehe :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar użytkownika
Lali75
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2530
Dołączył: 09 cze 2015, 07:11

marlowe napisał(a):Reklama z 1 posta, jest zajebista, powiem krótko, gdyby ta pani sprzedawała ryby w moim zoologicznym, brałbym tylko te z najwyższych półek, do których wyłowienia wymagana byłaby drabina ;)p


Powiem podzielam w 100%. Najpierw patrzyłbym która rybcia jest najszybsza i właśnie o nią prosił. Takie odłowienie chwilę potrwa :mrgreen: :lol:

Lali75 Co do żony to tu mamy ideał. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=h-xlbJdu5XU


Piotr każda forma reklamy jest po to aby przyciągać tu to się udało. :D
Swoją drogą to myślałem, że ta piękna Pani reklamuje kubełek ADA :mrgreen:
Nie udzielam porad na PW.
https://www.youtube.com/watch?v=aD4SdwjW8g8
https://www.youtube.com/watch?v=_VvspUYMeWk

Zanim zastosujesz się do czyjejś rady zobacz jak to wygląda w zbiorniku u osoby która Ci radzi. Unikaj porad ludzi którzy zbiornik roślinny widzieli na zdjęciu a jest tu kilku takich.

Avatar użytkownika
weder
Z dużym doświadczeniem

Posty: 5268
Dołączył: 24 lut 2012, 22:59
Miasto: Gdynia

Wspieram stronę kontem Premium

weder napisał(a):
Powiem podzielam w 100%. Najpierw patrzyłbym która rybcia jest najszybsza i właśnie o nią prosił. Takie odłowienie chwilę potrwa :mrgreen: :lol:

Taaa a potem okazuje się że to koleś trans heh :)
Już byś po rybcie nie wrócił :)

Avatar użytkownika
dadors
Znający temat

Posty: 1075
Dołączył: 26 maja 2013, 10:12
Miasto: Iława

Dadors spokojnie Polska to nie Tajlandia. :lol:
Nie udzielam porad na PW.
https://www.youtube.com/watch?v=aD4SdwjW8g8
https://www.youtube.com/watch?v=_VvspUYMeWk

Zanim zastosujesz się do czyjejś rady zobacz jak to wygląda w zbiorniku u osoby która Ci radzi. Unikaj porad ludzi którzy zbiornik roślinny widzieli na zdjęciu a jest tu kilku takich.

Avatar użytkownika
weder
Z dużym doświadczeniem

Posty: 5268
Dołączył: 24 lut 2012, 22:59
Miasto: Gdynia

Wspieram stronę kontem Premium

Przez kolana tej pani zapominam po co wchodzę na tą strone :D

Avatar użytkownika
pablo8412
Stały bywalec

Posty: 341
Dołączył: 30 lis 2015, 21:06
Miasto: Knurów

Może ta dziewczyna ze zdjęcia jest właśnie zafascynowana akwarystyką :) wystarczy zauważyć jak wpatruje się w akwaria :) To, że ma ładne nogi i piersi to tylko jej zalety a nie wady. Owszem ma krótką spódniczkę i widać jej sutki, ja jako małolat na pewno często bym bywał w takim sklepie żeby sobie chociaż popatrzeć, nie mając kasy sprzedawał bym swoje zabawki by kupić nową rybkę ;) Nie raz bywałem w sklepach akwarystycznych, w których śmierdziało nie tylko psie żarcie ale i sprzedawca. Z przetłuszczonymi włosami, łupieżem na ramionach powyciąganego swetra, przesiąkniętego smrodem kiepów pytał się jakie ryby odłowić. Odruch wymiotny na sam widok, nie wspominając zapachu... Czy taki profesjonalista, nawet jeśli jest zakochany w akwarystyce powinien być wizytówka akwarystyki? :) Jak widać akwarystyka się rozwija, interesują się nią nie tylko dzieci, nie tylko osoby trudno nawiązujące kontakty interpersonalne dla których akwarium jest ich jedynym "przyjacielem". Akwarystyka w Polsce bardzo prężnie rozwinęła sie w ciągu ostatnich lat i takie elementy jak ta reklama nie powinny dziwić, a raczej cieszyć, że marketing działa, myśli jak przyciągnąć nowych i starych klientów. to oznacza, że coś sie dzieje, że ktoś chce inwestować pieniądze w akwarystykę... to dobrze.
Reklama zrobiła swoją robotę bo trafiła "pod lupę" mówi się o niej, nie ważne jak, czy dobrze czy źle ale się mówi i o to chodziło :lol:

Avatar użytkownika
robert-szostak
Stały bywalec

Posty: 311
Dołączył: 20 paź 2013, 22:49
Miasto: Olsztyn

Ja bym sobie tak usiadł pod tą drabina i tak siedział i siedział...evryday :wink:

Avatar użytkownika
waska
Aktywny użytkownik

Posty: 704
Dołączył: 30 gru 2010, 20:22
Miasto: Kraków

Niesamowite, bez urazy ale jednak Panowie prości jesteście. Chyba, że wszyscy tutaj żartujecie. Idę normalnie pokazać pannę osobistemu M. Albo może lepiej nie, pozbawię się złudzeń:D

Jutro faceta od listew przyjmuje w peniuarze, a co mi tam:D

Avatar użytkownika
Ensa
Zaawansowany użytkownik

Posty: 955
Dołączył: 08 lut 2016, 16:15

Zatrudnijcie taką piękną panią albo najlepiej dwie w RA a zobaczycie jak sprzedaż wzrośnie z odbiorem osobistym rzecz jasna a i odwiedziny sklepu też pod pretekstem obejrzenia galerii :)

Avatar użytkownika
PKS_26
Stały bywalec

Posty: 437
Dołączył: 28 lis 2012, 19:36
Miasto: Bukowno/Sławków

Wspieram stronę kontem Premium

Ensa napisał(a):Niesamowite, bez urazy ale jednak Panowie prości jesteście. Chyba, że wszyscy tutaj żartujecie. Idę normalnie pokazać pannę osobistemu M. Albo może lepiej nie, pozbawię się złudzeń:D

Jutro faceta od listew przyjmuje w peniuarze, a co mi tam:D


No nie mogę :P ...... parsknęłam tak że lapa zaplułam :P
Wiesz że to nie ma sensu..... ????? jedno mnie cieszy .... mój m powiedział, że tak sztucznej lali w życiu nie spotkał :P ...... hehe a może to zagrywka była :P

Avatar użytkownika
Lali75
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2530
Dołączył: 09 cze 2015, 07:11

weder napisał(a):
marlowe napisał(a):Reklama z 1 posta, jest zajebista, powiem krótko, gdyby ta pani sprzedawała ryby w moim zoologicznym, brałbym tylko te z najwyższych półek, do których wyłowienia wymagana byłaby drabina ;)p


Powiem podzielam w 100%. Najpierw patrzyłbym która rybcia jest najszybsza i właśnie o nią prosił. Takie odłowienie chwilę potrwa :mrgreen: :lol:


i byłbyś oczywiście tak miły i zaproponował trzymanie drabiny, bezpieczeństwo najważniejsze :D

Avatar użytkownika
PKS_26
Stały bywalec

Posty: 437
Dołączył: 28 lis 2012, 19:36
Miasto: Bukowno/Sławków

Wspieram stronę kontem Premium

Zagrywka, pewnie właśnie się rejestruje na RA, przekonałaś go, że akwarystyka ma sens

Avatar użytkownika
Ensa
Zaawansowany użytkownik

Posty: 955
Dołączył: 08 lut 2016, 16:15

Ensa napisał(a):Zagrywka, pewnie właśnie się rejestruje na RA, przekonałaś go, że akwarystyka ma sens

Co ty, dla niego sensu nie ma i nie będzie mieć , bo zabiera mój czas :P

Avatar użytkownika
Lali75
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2530
Dołączył: 09 cze 2015, 07:11

Dostał rybki i pogestemona erectusa. ;)

Avatar użytkownika
duch amazonski
Poznaje temat

Posty: 140
Dołączył: 30 sty 2014, 00:17
Miasto: Lublin

Lali75 napisał(a): jedno mnie cieszy .... mój m powiedział, że tak sztucznej lali w życiu nie spotkał :P


Ale kity ci wciska :mrgreen: Mam nadzieje że nie łyknełaś tego jako prawdę

Avatar użytkownika
marlowe
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2217
Dołączył: 17 lut 2014, 17:45

marlowe napisał(a):
Lali75 napisał(a): jedno mnie cieszy .... mój m powiedział, że tak sztucznej lali w życiu nie spotkał :P


Ale kity ci wciska :mrgreen: Mam nadzieje że nie łyknełaś tego jako prawdę

No co Ty łyknęłam :P wiem kiedy mnie ściemnia ..... poza tym on ma wypaczony gust :P w końcu mnie wybrał hehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar użytkownika
Lali75
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2530
Dołączył: 09 cze 2015, 07:11

marlowe napisał(a):
Lali75 napisał(a): jedno mnie cieszy .... mój m powiedział, że tak sztucznej lali w życiu nie spotkał :P


Ale kity ci wciska :mrgreen: Mam nadzieje że nie łyknełaś tego jako prawdę
Dlatego ja po zastanowieniu nie będę pytała. Po co ma się wić chłopak. Czego oczy nie widzą... :lol:

Avatar użytkownika
Ensa
Zaawansowany użytkownik

Posty: 955
Dołączył: 08 lut 2016, 16:15

Lali75 napisał(a):
marlowe napisał(a):
Lali75 napisał(a): jedno mnie cieszy .... mój m powiedział, że tak sztucznej lali w życiu nie spotkał :P


Ale kity ci wciska :mrgreen: Mam nadzieje że nie łyknełaś tego jako prawdę

No co Ty łyknęłam :P wiem kiedy mnie ściemnia ..... poza tym on ma wypaczony gust :P w końcu mnie wybrał hehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Patrząc na ostatnią fotę, to ma facet gust, na pewno nieplastikowy :P

Avatar użytkownika
Ensa
Zaawansowany użytkownik

Posty: 955
Dołączył: 08 lut 2016, 16:15

Ensa napisał(a):
marlowe napisał(a):
Lali75 napisał(a): jedno mnie cieszy .... mój m powiedział, że tak sztucznej lali w życiu nie spotkał :P


Ale kity ci wciska :mrgreen: Mam nadzieje że nie łyknełaś tego jako prawdę
Dlatego ja po zastanowieniu nie będę pytała. Po co ma się wić chłopak. Czego oczy nie widzą... :lol:

hehehehe :) no w sumie, może Masz racje .... u mnie już po ptokach :P

Avatar użytkownika
Lali75
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2530
Dołączył: 09 cze 2015, 07:11

Ensa napisał(a):
Lali75 napisał(a):
marlowe napisał(a):Ale kity ci wciska :mrgreen: Mam nadzieje że nie łyknełaś tego jako prawdę

No co Ty łyknęłam :P wiem kiedy mnie ściemnia ..... poza tym on ma wypaczony gust :P w końcu mnie wybrał hehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Patrząc na ostatnią fotę, to ma facet gust, na pewno nieplastikowy :P

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar użytkownika
Lali75
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2530
Dołączył: 09 cze 2015, 07:11











Powiązane tematy


Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: MsD, piotr55 i 399 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.