Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Kontakt do kolegi Pietach.



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



08 mar 2019, 13:13 Kontakt do kolegi Pietach.  (#1)  

Witam

Bardzo wszystkich przepraszam że piszę tutaj , ale nie mam wyjścia.
Nie wiem jak skontaktować się kolegą Pietach, nie otrzymuje wiadomości ode mnie, czy istnieje jakaś inna przyczyna ?

Może się przedstawię liczę sobie już pół wieku mieszkam w Opolu.
Po kilkunastu przygodach z akwarystyką (bardziej lub mniej udanych) postanowiłem reaktywować moje obecne akwarium, w którym od samego początku największym problemem było światło (wysokość 80cm czego to ja już nie próbowałem), aż któregoś pięknego dnia trafiłem na Wasze forum poczytałem, poczytałem, poczytałem i po jakimś czasie decyzja zapadła , kontakt z kolegą Pietach i po znalezieniu terminu zaliczka i rozpoczęcie tworzenia mojego słońca do akwa.
No i czekam :( już dość długo i tak jak wspominałem nie wiem dlaczego, nie mam od 11lutego żadnej odpowiedzi na wysyłane wiadomości.
Panie Robercie jeżeli wyskoczył jakiś problem lub taka czy inna niespodziewana sytuacja to proszę o jakikolwiek kontakt (tel., forum-wiadomości,czy e-mail).

Jeszcze raz bardzo wszystkich przepraszam.
Andrzej Nowak

szakalaka
Początkujący

Posty: 5
Dołączył: 26 wrz 2018, 20:01











Powiązane tematy
  • Pietach - DIY - moja twórczośc radosna

    Witam wszystkich - tych majsterkujących i tych oglądających. Jako, iż na podstawie moich mniej lub bardziej udanych schematów i konstrukcji kilku majsterkowiczów zbudowało swoje lampki a sam zaczyn...

    Wyświetlenia: 150571 | Odpowiedzi: 978 czytaj więcej...

  • 054l - BN/T - pietach

    20150614_205237.jpg Witam. Po długim czasie "bez rybia" udało mi się postawić aż 54 litry. Mimo, że jest to moje 3 akwarium roślinne to nadal uważam się za początkującego. Poprzednie dwa ...

    Wyświetlenia: 11527 | Odpowiedzi: 52 czytaj więcej...

  • [DIY] Materiał, który będzie miał kontakt z wodą

    Witam Macie może jakiś pomysł na materiał . Który będzie mógł mieć stały kontakt z wodą oraz można było łatwo zrobić otwory. Również dobrze by było jakby był łatwo dostępny i w miarę tani . Z góry d...

    Wyświetlenia: 983 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Kontakt z producentem Lajona

    Jak w temacie. Jeśli ktoś zna sposób skontaktowania się z producentem Lajona to proszę o podanie.

    Wyświetlenia: 1387 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Ryby do aranżacji 340 l. kolegi WIgLeSa

    Mam pytanie odnośnie tych nieszczęsnych altumów. Widziałeś je osobiście w jakiejś hurtowni czy Ci mówili że mają/mogą mieć po 800 zł? Jakiej wielkości ew. były za te 800 zł? Od 2 lat tych ryb praktyc...

    Wyświetlenia: 7861 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 447 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.