Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.        DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Kolor tła - jakich używacie?

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

25 mar 2020, 12:48 Kolor tła - jakich używacie?  (#1)  

Hej, możecie pokazać swoje akwaria z różnymi kolorami tła. Stoję przed wyborem a zawsze miałem czarne a widzę że są ładne w odcieni bieli.

coolfon1988
Stały bywalec

Powiązane tematy
  • Wybór tła - białe matowe vs mist

Witam, stoję przed dylematem, może ktoś z Was mi pomoże ;) Chce kupić tło do akwarium, mam na oku tło mist jakie można dostać w sklepie RA oraz białe matowe jak folia samoprzylepna. Czym różnią się mi...

Wyświetlenia: 5300 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Iwagumi - jakich kamieni mogę użyć

W weekend pojeździłem trochę po podkrakowskich składach z kamieniami naturalnymi. Za parę groszy zabrałem trochę kamieni do iwugami na próbę. Czy któryś z nich (w sensie estetycznym) nadaje się do ak...

Wyświetlenia: 1733 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

• Korzenie z jakich drzew ?

witam.. chcialbym aby w temacie okreslano z jakich drzew najlepiej korzenie do naszych zbiorniczkow ze znanych mi to: dąb,wiąz,orzech,jesion,grusza,wisnia,buk,grab,cis poprawcie mnie jezeli ktores z ...

Wyświetlenia: 2029 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

• Budowa tła

Witam, Jestem na etapie projektowania paludarium bez fauny tylko z częścią podwodną i rybkami, czy mogę zrobić tło z pianki montażowej i pomalować sprayam? Tło nie będzie miało styczności z wodą....

Wyświetlenia: 2604 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• kolor tla do roslinnego ...czarne czy frost glass ?

Hejka ! przymierzam sie do restartu mojej 260ki , przy tej okzji bede mogl pozbyc sie mojego niebieskiego tla i zastanawiam sie czy zastosowc czrne http://www.thatpetplace.com/pet/g...

Wyświetlenia: 1430 | Odpowiedzi: 21 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.