Karmnik Tetra MyFeeder
Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Kolejna aranżacja 32x21x24

Ogólne dyskusje akwarystyczne.
Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną,
oraz posty nie pasujące do innych działów.

Witam aranżacja stworzona to zestawu Flexi M. Cała podstawa zrobiona z Alfagrog. Korzeni częściowo redmoor i i od znajomego. Całość będzie obsadzona tylko machali i buckami
IMG_2090.JPG

kviatek88
Zainteresowany tematem

Zapowiada się ciekawie. Pozdrawiam

Krzysztof Radziszewski
Znający temat

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

Krzysztof Radziszewski napisał(a):Zapowiada się ciekawie. Pozdrawiam

Dzięki wielkie. Aranz jeszcze nie skończony

kviatek88
Zainteresowany tematem

Domyśliłem się, ale sam hardscape wygląda bardzo ciekawie.

Krzysztof Radziszewski
Znający temat

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

Swietnie wyglada,postaraj sie dobrac "mini mchy" I bucki,zeby nie zagluszyc roslinnoscia hardscap'u,to co zrobiles w wczesniejszej aranzacji:)

macek.g
Zaawansowany użytkownik

Miasto: UK

macek.g napisał(a):Swietnie wyglada,postaraj sie dobrac "mini mchy" I bucki,zeby nie zagluszyc roslinnoscia hardscap'u,to co zrobiles w wczesniejszej aranzacji:)

Właśnie wiem. Nie chce zakryć mojej pracy. Jeszcze się zastanawiam ale myśle ze pójdę w mini pelie i jakaś mała odmianę fissiden. Jak masz jakies pomysły to miłe widziane

kviatek88
Zainteresowany tematem

Nie jestem,mistrzem tego gatunku aranzacji,jak np. Mikolaj Weterle z forum :) ale od dawna przygladam sie takim zbiornikom i wiem co jest najwiekszym problem takowych aranzacji.
Glowna zasada to oczywiscie zla dobrana roslinnosc lub brak czasu do przycinek itp.

Z czasem wychodza wlasnie wspomniane problemy przy wielu, poczatkowo swietnych "hardscapach" po kilku miesiacach roslinnosc zalewa piekny poczatek :) i poczatkowe WOW juz takowe nie jest.

Sam popelnilem taki blad przy wczesniejszej aranzacji,teraz powiedzialem sobie,ze w takim stopniu tego nie zrobie :) dla jakiegos przykladu poszukaj sobie aranzacji Macka (Chestera) "Projekt Gory"
hardscape byl super...

W Twoim przypadku, mini pelia bedzie dobrym rozwiazaniem,do tego moze mini bucki,czy tez mini fissidensy,poprostu nie zatrac tego :D

macek.g
Zaawansowany użytkownik

Miasto: UK

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
pielęgnacji akwarium.
idź do sklepu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mako55, wojti70

Sklep roslinyakwariowe.pl został przeniesiony na ulicę Młyńską Boczną 5 w Krakowieczytaj więcej