Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Klej do wszystkiego ;-)



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



06 gru 2020, 13:20 Klej do wszystkiego ;-)  (#1)  

Z definicji klej AG Termo Glue przeznaczony jest do zastosowań w elektronice, wszędzie tam, gdzie istotne jest odprowadzanie ciepła.
Okazuje się, że świetnie sprawdził się przy montażu wieszaków na ręczniki, rolet w oknach i kilku innych miejscach.
Podczas remontu potrzebowałem czegoś, co sklei, a nie jest taśmą/pianką dołączaną w komplecie do różnych produktów.
:D

FoCuS_PL
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2489
Dołączył: 04 kwi 2019, 11:12

07 gru 2020, 10:20 Re: Klej do wszystkiego ;-)  (#2)  

Gatunkow cryptocoryne jest kilka ale faktycznie roznie rosna w zaleznosci od warunkow.
U mnie kiedys ciemno brazewa teraz ta sama rosnie jasno zielona.

Avatar użytkownika
marikfox
Aktywny użytkownik

Posty: 707
Dołączył: 20 lip 2013, 14:06











Powiązane tematy
  • Na co przykleić tło do akwarium PennPlax klej czy coś innego

    Witam. Mam pytanie kupiłem tło Penn-Plax które nie posiada kleju i teraz zastanawiam się na co przykleić w internecie znalazłem 2 kleje ale brak dokładnych wypowiedzi i jak się trzyma po zastosowaniu...

    Wyświetlenia: 897 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Microbe-Lift Plantscaper - klej do epifitów

    plantscraper1.jpg Firma Microbe-Lift wprowadziła do oferty klej cyjanoakrylowy (100% bez domieszek). Cechą wyróżniającą jest duże 50-gramowe opakowanie (dla porównania klej Seachem to buteleczka 4g...

    Wyświetlenia: 1161 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Klej do roślin akwariowych

    https://www.youtube.com/watch?v=Ho8DX9AUpiw Klej do epifitów sygnowany logiem Seachem - w opakowaniu 2 sztuki (2x4g). Link do opisu: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/seachem-flourish-glue-2x4g-kl...

    Wyświetlenia: 6086 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Pasta i klej termo.

    Możecie polecić klej i pastę termo? Tak, żeby rozsądne były zarówno jakość, jak i stosunek jakości do ceny. Pastę planuję dawać między diodę i gwiazdkę, klej między gwiazdkę i radiator (chyba, że ktoś...

    Wyświetlenia: 1070 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Klej do mocowania roślin akwariowych do korzeni

    Czy jest jakiś klej do mocowania roślin akwariowych do korzeni lub innych dekoracji w akwarium?

    Wyświetlenia: 1593 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Epifity na klej

    Drodzy, Widziałem to już parę razy na filmikach instruktażowych różnych "guru" aquascapingu, więc chcę tylko dopytać... Jak wyglądają wasze doświadczenia z mocowaniem epifitów nie za pomoc...

    Wyświetlenia: 5986 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Patent na mocowanie Microsorium do korzenia.. może klej?

    Witam ,szukam sposobu na mocowanie szczepek microsorium do grubego korzenia, będzie go sporo więc nitka raczej odpada. Szukałem kleju do epifitów Seachem ale nie da się go kupić w internecie (bynajmni...

    Wyświetlenia: 4968 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Mocny klej do plexi

    Dziś niestety rozpadła mi się obudowa oświetleniowa z plexi. Domniemam ze żywica typu gwóźdź chemiczny nie wytrzymała różnicy temperatur. W dzień nagrzewanie od lamp, wieczorem stygnie... Obudowa w...

    Wyświetlenia: 2137 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Klej do pcv.

    Witam. Planuję zrobić małą instalację pod akwa z rur pcv. Pytanie moje jest takie czy klej do takich rur z powszechnych marketów budowlanych po wyschnięciu jest całkowicie bezpieczny dla organizmów ży...

    Wyświetlenia: 4138 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • 128l - MIX roślinny wszystkiego narazie

    Witam. Jak widzę wielu tu takich jak Ja :roll: , krótko mówiąc pierwszy baniaczek w bardzo wielu odsłonach miałem w latach 1987-1996 jako nastolatek, ramowe 65l prowadzone jak to tu w którymś wątku ...

    Wyświetlenia: 7856 | Odpowiedzi: 36 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: AquaMolitor, Grzegorz Geming i 429 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.