Lista działów » Aktualności i ciekawostki


King of minimum?



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



08 wrz 2006, 16:06 King of minimum?  (#1)  

Witam,
Ostatnio zastanawiałem sie nad stworzeniem malutkiego 3 L akwarium.Tak czy inaczej chcialem wysłać go na konkurs "king of minimum" jednak o ile mi wiadomo ostatni był w 2003 roku...Czy ma ktoś jakieś info na temat tego konkursu?

Avatar użytkownika
Maxxxo
Poznaje temat

Posty: 132
Dołączył: 17 lip 2006, 19:26
Miasto: Bydgoszcz

09 wrz 2006, 09:15   (#2)  

Wyglada, ze nie bylo nowszych edycji- strona www.aguajournal.jp byla aktualizowana jakies trzy lata temu... Zawsze mozesz wyslac na konkurs AGA, tam jest stosowna kategoria :)
Pozdrawiam
Grzegorz Guzik- Kraków

Avatar użytkownika
Grzegorz Guzik
Znający temat

Posty: 1953
Dołączył: 30 cze 2003, 21:53
Miasto: Kraków











Powiązane tematy
  • 038l - Paludarium Garden of the shadow king - NANOSTUDIOART

    WITAJCIE! Mam przyjemność i chwilę na powrót do gry z nowym kontem . Dzięki PIOTREK za ostatnie pogaduchy i grube zielone zakupy. Poniżej jeden z kilku ostatnich projektów tego miesiąca. malutkie pal...

    Wyświetlenia: 2083 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • King of Minimum

    Japonczycy po raz czwarty orgaizuja konkurs na mikro aranzacje pt "King of Minimum". Rzeczywiscie mikro, bo dopuszczalna wielkosc zbiornika to 10 litrow :!: Na stronie http://www.jtw.zaq.ne.jp/anl/ w...

    Wyświetlenia: 5375 | Odpowiedzi: 21 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 438 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.