Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Kilka ważnych pytań

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

17 paź 2015, 14:37 Kilka ważnych pytań  (#1)  

Chcę zmiksować 2 firmy ADA i Aqua Art.
ADA Power Sand s + proszki (dodatki do podłoża) na start wszystkie 5, w filtrze Bio Rio.
Aqua Art Substrat II + kapsułki Planta Gainer CAPS.
Teraz pytanie czy mi to nie wybuchnie ?
Nawożenie Aqua art (K+,Cabrio,Micro red,Gainer Classic,itp)
Woda RO+kranówka (Gainer Hydro Mineral)
O Co2 i lampę nie będę pytał bo już mam.
No i kamienie z gór nie wiem jaka to skała ale są twarde :) boje się jedynie że mogą mi znacząco zepsuć wodę (ktoś ma jakieś porady jak przygotować takie kamienie ?)
kamienie.jpg
Zdjęcie zdobycznych kamieni

FastDancer
Poznaje temat

18 paź 2015, 11:10 Re: Kilka ważnych pytań  (#2)  

Odnośnie ADA Power Sand s + proszki (dodatki do podłoża) na start wszystkie 5, w filtrze Bio Rio.
Aqua Art Substrat II + kapsułki Planta Gainer CAPS. ... To spokojnie śmiało możesz stosować

Kamienie sprawdz Polewając octem, jeśli się zapieni to lepiej odłożyć (wapień) bo twardość wody będzie podnosił, a jak się nie pieni to ok

pagu
Znający temat

Powiązane tematy
  • Galeria ADA 2018 - kilka aranżacji

Kilka aranżacji z galerii ADA z 2018 roku, mam dość mieszane uczucia.. https://www.youtube.com/watch?v=jY6q0TbuINw https://www.youtube.com/watch?v=zXD5K8OoXyk https://www.youtube.com/watch?v=U9...

Wyświetlenia: 1493 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Kilka pytań - aranżacja

Witam wszystkich za około 2 miesiące będę startował z moim akwarium i wpadła mi w oko oto taka aranżacja jak na zdjęciu poniżej i nie wykluczam zbudowanie nieco podobnej. W związku z tym mam kilka py...

Wyświetlenia: 1366 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

• Kilka pytań dotyczące obasdy/oświetlenia/filtracja

Witam posiadam akwarium 240l 120x40x50 Parametry wody aktualne pH:7/7.5 KH 12 GH 14 tempertura - 26 C (wacha się od 22-28 Próby tarła dla zbrojników) Filtracja eheim 2224 wata1/2 koszyka ceramika 1/2 ...

Wyświetlenia: 584 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• 074l - Przemyśleń kilka - SebastianW

Witam W związku z tym, że posiadam coraz mniej czasu ( rodzina , praca, praca, praca itd.), zamiast HT, postanowiłem wystartować akwarium z mniej wymagającymi roślinami. Wybór zdawał się dość oczywi...

Wyświetlenia: 3754 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• Restart zbiornika-kilka pytań.

Witam. Po prawie trzech latach nadszedł czas na restart.Czytając forum i prowadząc zbiornik przez ten czas trochę się nauczyłem choć nie ukrywam ,że nadal mam drobne kłopoty z nawożeniem i innymi spra...

Wyświetlenia: 2619 | Odpowiedzi: 39 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.