Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Kanał Youtube - Akwarium Roślinne

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Witam, zapraszam do śledzenia mojego kanału poświęconego akwarystyce. Moją przygodę akwarystyczną, która trwa kilka lat śmiało mogę nazwać raczkowaniem. Pomimo małego doświadczenia postanowiłem stworzyć ten kanał, aby pomóc tym którzy dopiero zaczynają i tym co chcą dzielić się wiedzą i mogą pomóc mi w prowadzeniu zbiornika. Chciałbym aby ten temat nie był powodem do sporów czy kłótni a tylko wzbogacał nas jako akwarystów w coraz większą wiedzę i doświadczenia. Zachęcam do subskrypcji i komentowania filmów.

https://www.youtube.com/user/sergiuszm1988

sergiusz1988
Aktywny użytkownik

welcome to ...The Beautiful World of Aquascaping :) Będę śledził, powodzenia.

rafau
Aktywny użytkownik

Miasto: Gdańsk

rafau napisał(a):welcome to ...The Beautiful World of Aquascaping :) Będę śledził, powodzenia.
Dzięki :)

sergiusz1988
Aktywny użytkownik

sergiusz1988
Aktywny użytkownik

Powiązane tematy

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.