Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Jakie koszty wiążą się z zakupem akwarium?

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Obrazek

Piękne akwarium wypełnione roślinami pozwala zmienić zwykły pokój, w barwne miejsce, o nieco tropikalnym charakterze. Posiadanie akwarium wiąże się jednak także z pewną odpowiedzialnością, a także z koniecznością ponoszenia wydatków związanych z zakupem i jego utrzymaniem. Ile jednak może kosztować domowe akwarium wraz z roślinnością i wyposażeniem?

Czytaj więcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

"Sposobów na uzyskanie potrzebnej ilości pieniędzy jest sporo, jeśli zaś nie ma się odpowiednich oszczędności, a też nie chce się czekać, to z pomocą mogą przyjść błyskawiczne pożyczki online. Najlepsze oferty tego typu znaleźć można na Matchbanker, czyli innowacyjnej porównywarce pożyczek internetowych dostępnych w Polsce " reklamowanie takich stron powinno być karane w Polsce.

MałyHeniek
Zainteresowany tematem

Miasto: Kraków/Wrocław

To jakby zarabiali właściciele forum? :D

Elfir
Stały bywalec

Najlepiej w sposób uczciwy nie polegający na nabijaniu ludzi w spirale zadłużenia. Na tej stronie są oferty które oferują 22 tysiące % odsetek.

MałyHeniek
Zainteresowany tematem

Miasto: Kraków/Wrocław

ale właściciele żyją m.in. z reklamy a nie z pożyczek :)
Oczywiście ta nachalna, naiwna reklama też mnie tutaj zdumiała (najbardziej jej naiwność), ale rozumiem, że pieniądz nie śmierdzą i reklamodawców nie jest łatwo pozyskać.
Natomiast zastanawiam się czy ten tekst powstał na potrzeby zareklamowania firmy pożyczkowej czy reklamę wciśnięto przy okazji, bo nie wiem czy jest go sens komentować.

Elfir
Stały bywalec

Jak nie mam to nie kupuję. Kredyt na hobby czy też rozwijanie pasji hmmm , nie wiem. Wolałbym odkładać lub zapozyczyc się w pewnym źródle np. w banku. Trzeba też przeliczyć chęci na zamiary ;) . Moim zdaniem założenie akwarium roślinnego ok 100l przy najmniejszym koszcie nie powinno przekroczyć tzn. Powinno się zmieścić w 1500/2000pln oczywiście nie mówię tu o nowych akcesoriach. Wiem że tak można a nawet taniej.

korzon
Aktywny użytkownik

Miasto: Wałbrzych

Powiązane tematy
  • Akwarium bez opieki-urlop

Nie będzie miał kto podawać nawozów przez tydzień, to nie długo ale co byście zalecili, zmiejszyc co2 i oświetlenie na ten czas? Wyłączyć filtry, grzałki, nakryć kocykiem :mrgreen: ? Pokarm poda aut...

Wyświetlenia: 187 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• 140l - Nowe akwarium - arek03

Witam chciałbym przedstawić wszystkim moje akwarium. Wymiary : 100x35x40 Oświetlenie: Chihiros A901 Filtracja: JBL e902 Podłoże:Dark soil Rośliny: Hemianthus callitrichoides cuba Echinodorus magdal...

Wyświetlenia: 10123 | Odpowiedzi: 194 czytaj więcej...

• Zakładanie akwarium ADA - Adam Paszczela

https://www.youtube.com/watch?v=hYKj-rQOKeI Zapraszam do obejrzenia tutoriala z zakładania akwarium 150x50x50cm na produktach ADA. Aranżację przygotował Adam Paszczela (ADA Polska) w warszawskim sa...

Wyświetlenia: 690 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• Akwarium azjatyckie - zamiennik za Vallisnerię

Posiadam akwarium w obszarze azjatyckim i poszukuję roślinę, którą mogę zastąpić vallisnerie, bo za bardzo się panoszy w akwarium. Inne rośliny to: - hygroryza aristata - mikrozorium oskrzydlone - mec...

Wyświetlenia: 357 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• Jakie niedobory? Pomoże ktoś?

Witam, co tu jest nie tak? Pogestemon helferi rośnie tak, że wyrzucam, ehinodorusy dorastają do tafli a tu nie wiem co jest grane.(zdjęcia) Parametry, No3 10, PO4 (niewykrywalny w wodzie, podłoże akt...

Wyświetlenia: 432 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.