Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Jaka jest wydajność butli CO2? Co ile trzeba ją nabijać?

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Butla 1.5kg wystarcza:

akwarium 100l - ok 6 miesięcy
akwarium 300l - ok 4 miesiące

Jeśli posiadasz elektrozawór i dozujesz CO2 jedynie przez 2 godzin na dobę - ten czas jest 2x dłuższy.
Musisz nabijać butlę częściej? Podejrzewasz nieszczelność swojej instalacji CO2
Przeczytaj na ten temat tutaj:
http://www.roslinyakwariowe.pl/forum/viewtopic.php?t=29659 

Uwaga: są to autentyczne informacje potwierdzone od 2001r przez użytkowników naszego forum. Nie daj się nabrać sprzedawcom, którzy będą podawali Ci zawyżone dane!

Weź udział w dyskusjach na forum:
Na jak długo wystarcza butla 1.5kg
Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Co jest nie tak?

Witam potrzebuję pomocy odnośnie roślin. Roślina na korzeniu ma czarne liście i dziury. Inna też kiepsko wygląda, a te czerwone ze zdjęcia mają małe liście. Tydzień po podmianie 30l wody pojawiają glo...

Wyświetlenia: 491 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

• Pomóżcie zlokalizować co to jest

Dziś zaobserwowałem to w akwarium. Nie wiem co to nigdy tego nie widziałem. Co z tym zrobić?

Wyświetlenia: 401 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Jaka to roślina

Mam roślinę, która podobna jest do moczarki, ale jej wysokość jest około 10cm. A problem mam taki, że na listach pokazały się ciemne punkty( jakby okrzemki) ale otosek nie jest nimi zainteresowany. Co...

Wyświetlenia: 525 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Czy lotos tygrysi jest rośliną trującą?

Z góry bardzo przepraszam za lekko naiwne pytanie. Chciałbym się dowiedzieć czy lotos tygrysi (odmiana zielona) jest rośliną trującą tudzież szkodliwą? Od razu pisze że nie mam zamiaru jej konsumować ...

Wyświetlenia: 566 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Jaka roślinę na trawnik/front akwa przy kirysach...

Co polecicie na front akwarium jako roślinę trawnikową, lub coś zamiast trawnika niskiego i gęstego... Sytuacja taka, miałem piękny trawnik z eleocharis parvula, ale wyjechałem na urlop, po powrocie ...

Wyświetlenia: 935 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.