Wszystkie produkty SEACHEM -5% z kodem rabatowym: seachem

Jesteś tutaj: Serwis Forum Aktualności i ciekawostki

Jak zrobić rzekę/strumień w akwarium?

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat

Obrazek

Rzeka lub strumień to popularne elementy dekoracyjne spotykane w akwariach krajobrazowych. Ich atutem jest optyczne zwiększenie głębi akwarium w oczach odbiorcy. Zobacz z jakich elementów możesz je stworzyć w swoim zbiorniku...
Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Krasnorosty w akwarium - co robić dalej

Witam, pisze bo już moja wiedza się skończyła, nie mam pojęcia co zrobić dalej. . . Opis akwarium: 240x70x60h + sump 240x60x50h (zalany do 35cm) - łącznie ponad 1300l wody w obiegu. Flora: Anubiasy,...

Wyświetlenia: 8620 | Odpowiedzi: 142 czytaj więcej...

• Jak korzystać z Tabelki co2 - PH do kH

Witam proszę o wyjaśnienie. Moim zdaniem a jestem nowiciuszem w co2 tabelki które są na internecie są omylne - nie biorą pod uwagę jednej rzeczy - zakwaszenia wody przy udziale podłoża aktywnego, korz...

Wyświetlenia: 838 | Odpowiedzi: 23 czytaj więcej...

• Styl indonezyjski - akwarium Green Aqua na konkurs

https://www.youtube.com/watch?v=CJ4J69zTF8M Zapraszam do obejrzenia. Przypominam o możliwości automatycznego tłumaczenia napisów na j.polski.

Wyświetlenia: 206 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Nowe akwarium

Witam, Postanowiłem założyć akwarium. Zakupiłem szkło o wymiarach 120x40x40. Do tego dostałem filtr eheim professionel 4, drugi to fluval 206. Zakupiłem również kilka korzeni, kilka kilo czarnej lawy,...

Wyświetlenia: 1014 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

• Optymalny poziom Co2 bez butli ? Jak to możliwe ?

Cześć proszę o pomoc kupiłem indykator 30mg do mojego akwarium i pokazuje on zielony kolor - czyli niby co2 jest OK - przy czym nie podaje żadnego co2. Chciałem kupić butle - a teraz zgłupiałem… jak ...

Wyświetlenia: 936 | Odpowiedzi: 23 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktĂłw dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 253 gości

Copyright © 2001-2023 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.