Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Izraelscy naukowcy uczą złotą rybkę prowadzić samochód



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12265
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Babka osa (babka złota) - Brachygobius doriae

    1-400722-800x400.jpeg Pochodzenie: Azja (Sumatra, Borneo). Środowisko: W naturze zamieszkuje wody słone i słodkie - ujścia rzek, strumienie, tereny bagienne. Są to miejsca z dużą ilością... Czyt...

    Wyświetlenia: 2139 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Naukowcy próbują ocalić karpieńca diablego

    karpieniec-diabli.jpg Akcja ratunkowa dla jednego z najrzadszych gatunków ryby. Naukowcy próbują ocalić karpieńca diablego Jest niewielką rybą zamieszkującą głęboką studnię w wyjątkowo gorącym ...

    Wyświetlenia: 3526 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Symfonia Złota - pełny skład

    Wiem że nasza Symfonia złota cieszy się dużą popularnością wśród akwarystów, stąd jesteśmy co dzień zasypywani mailami i przyznam nie mamy już sił i czasu na odpisywanie każdemu z Państwa. Poniżej pod...

    Wyświetlenia: 85397 | Odpowiedzi: 121 czytaj więcej...

  • Symfonia złota- Trójmiasto

    Witam, Gdzie można w Trójmieście kupić symfonie złotą (najlepiej w Gdańsku), lub ewentualnie jakiś akwarysta z Gdańska ma nadmiar i mógłby oddać lub sprzedać ? Aha, oczywiście prócz tego sklepu ...

    Wyświetlenia: 1125 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Syfonia Złota + ....? Jak stworzyć dobry nawóz?

    Witam! Czy ktoś z was zrobił sobie jakiś dobry nawóz z SZ? Prosił bym o jakieś fajne pomysły,co można do niej dodać jakieś sole itp.prosił bym o dokłade ilości roztworów oraz dawkowanie nawozu oczywiś...

    Wyświetlenia: 1712 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Carassius auratus auratus (Złota rybka)

    zlota2.jpeg To własnie od złotych rybek wzięła swój początek historia akwarystyki. Pierwsza pisemna wzmianka o ich hodowli w Chinach pochodzi z 540 r. naszej ery. W 1611 zostały wprowadzone do Port...

    Wyświetlenia: 7706 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • symfonia złota- ile żelaza?!?!

    witam Szperając po sieci nie znalazłem żadnych info na temat chelatu żelaza w symfonii złota Czy mógłby mi ktoś pomóc obliczyć o ile ppm żelaza podniesie mi się po dodaniu 25ml tego nawozu. Akwa...

    Wyświetlenia: 926 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Symfonia złota i akwarium na ziemi ogrodowej.

    Założyłem akwarium na ziemi ogrodowej... ale nie typowy low tech (oświetlenie 0,5W/l, dozowanie co2). Ktoś mi poradził, żebym zakupił potas i go dozował, dopóki rośliny nie "dokopią się" do ziemi. Prz...

    Wyświetlenia: 672 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Symfonia złota i ziemia uniwersalna- porady, wskazówki

    Witam, Chciałbym się dowiedzieć czy akwarium które ma podłoże z ziemi uniwersalnej (z biedronki) dobrze zniesie nawożenie nawozem Symfonia złota ? jeżeli tak to proszę mnie oświecić jak go stoso...

    Wyświetlenia: 547 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Złota symfonia - jakie proporcje

    Wiem że temat wałkowany nie jeden raz ale mnei zastanawia jedna rzecz. Wszędzie znajduje się przepisy na bardzo dużą ilość nawozu tzn. np. w 500 ml wody, a mnie zastanawia czy można stworzyć małą porc...

    Wyświetlenia: 1098 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: kondraath, Matrial i 561 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.