Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.        DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

IX Dni Akwarystyki w Muzeum Przyrody w Drozdowie

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Dziewiąta edycja Ogólnopolskich Dni Akwarystyki w Muzeum Przyrody w Drozdowie odbędzie się 23 i 24 września bieżącego roku. Wzorem lat ubiegłych interesujące prelekcje wygłoszą naukowcy, którzy reprezentują rożne uczelnie wyższe leżące na terenie naszego kraju, jak i zarówno pasjonaci akwarystyki. Wykłady dotyczyć będą inwazyjnych gatunków ryb występujących w polskich wodach tj. trawianka, czebaczek amurski, czy babka rurkonosa. W programie nie zabraknie również prelekcji na temat ryb egzotycznych (zbrojniki, piranie, pielęgnice) oraz krewetek.

Jak co roku drozdowskiej imprezie akwarystycznej towarzyszyć będzie czasowa wystawa akwariów, na której wyeksponowane będą liczne gatunki ryb: zbrojniki, wężogłowy, pielęgnice, kąsacze, wielopłetwce. Znajdą się także na niej inne zwierzęta wodne, między innymi krewetki.
Ponadto w czasie Dni Akwarystyki odbędzie się wyprawa terenowa w okolice Drozdowa w czasie której goście zapoznają się z walorami przyrodniczymi i historycznymi Ziemi Łomżyńskiej.

Zapraszamy serdecznie do Muzeum Przyrody w Drozdowie!
Załączniki
PROGRAM.jpg

kocan1
Stały bywalec

Miasto: Legionowo

Powiązane tematy
  • Glony po podmianie przez 3 dni

Nie myślałem że kiedykolwiek założę wątek w tym dziale, ale udało się i mnie. Otóż akwarium jakoś wystartowalo, mija około 3 tygodni jak posadziłem rosliny i zainstalowałem system co2. Wszystko ruszył...

Wyświetlenia: 1233 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

• Produkty Aquaforest do akwarystyki roślinnej

https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-cat71-aquaforest-news1-4919b799361853f2570ca1c3fdd4a626.jpg Miło nam poinformować o wprowadzeniu do naszej bogatej oferty kolejnych prod...

Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• 030l - Powrót do akwarystyki - Saffire

Cześć, Po kilku latach czas na mały powrót do akwarystyki. Zdecydowałem się na małą, 30 litrową kostkę. 19478322_1620706754608242_679968141_o.jpg Akwarium: 1. Pojemność: 30L (30x30x30) OptiWhite ...

Wyświetlenia: 1185 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• 182l - Ścieżka do akwarystyki - Silveroak

Dzięki za odwiedziny! Wymiary akwarium: 90x45x45cm/~182l/10mm Oświetlenie: Ledy mix 6500k + 8500k + fullspectrum (90x1W). Nie wiem, jak podać moc z FS. Bez FS doliczając 30% dzięki kolimatorkom p...

Wyświetlenia: 3309 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

• 200l - Powrót do akwarystyki - hawaranek

Witam, akwarystyka interesuje mnie od 10 lat, gdzie na początku miałem akwarium 126 l ogólne w czasach gimnazjum i liceum.Po przerwie ponad 7 lat zdecydowałem się na założenie akwarium z dużą ilością ...

Wyświetlenia: 929 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.