Lista działów » Aktualności i ciekawostki


InterZOO 2018 - akwarystyka roślinna



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.







Zapraszam do obejrzenia dwóch stoisk znanych producentów roślin akwariowych - AquaFlora oraz Tropica. Przypominam iż InterZOO to jedne z najbardziej znanych targów branżowych, relacje z poprzednich edycji znajdziecie tutaj:
https://www.roslinyakwariowe.pl/akwarys ... oo&areaid=





Zapraszam do współtworzenia wątku - może wspólnie uda nam się wyłowić jakieś ciekawe premiery :)
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12280
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium

Nowościami, jakie wpadły mi w oko, podczas pobytu na targach INTERZOO 2018 były:
1. Nowa seria filtrów AquaEL ULTRAMAX o przepływie 1000, 1500 i 2000 litrów
2. Nowa seria oświetlenia LED od firmy JBL (nazwane roboczo super LED)
3. Podświetlane szafki do zestawów akwariowych firmy EHEIM
4. Chihiros zaproponował wszystkie nowe lampy LED RGB ze sterowaniem z aplikacji na smartfonie (możliwość sterowania każdym z kanałów z osobna)
5. Aquadeco wprowadza na rynek nowy rodzaj kamienia do aquascapingu o nazwie Black Snailstone
To chyba najważniejsze nowości jakie widziałem podczas swojej wizyty na targach.

Avatar użytkownika
ZORANEGI
Stały bywalec

Posty: 378
Dołączył: 05 gru 2017, 14:46
Miasto: Wrocław PL, Deggendorf DE

ZORANEGI napisał(a):4. Chihiros zaproponował wszystkie nowe lampy LED RGB ze sterowaniem z aplikacji na smartfonie (możliwość sterowania każdym z kanałów z osobna)

Podali kiedy ma wejść do sprzedaży, czy to tylko takie targowe chwalenie się?

Avatar użytkownika
das
Zaawansowany użytkownik

Posty: 805
Dołączył: 01 sie 2003, 19:17

das napisał(a):
ZORANEGI napisał(a):4. Chihiros zaproponował wszystkie nowe lampy LED RGB ze sterowaniem z aplikacji na smartfonie (możliwość sterowania każdym z kanałów z osobna)

Podali kiedy ma wejść do sprzedaży, czy to tylko takie targowe chwalenie się?
W przeciągu 2 miesięcy na rynek niemiecki.

Avatar użytkownika
ZORANEGI
Stały bywalec

Posty: 378
Dołączył: 05 gru 2017, 14:46
Miasto: Wrocław PL, Deggendorf DE

Jeśli chodzi o EHEIMa w załączniku znajdziecie listę nowości zaprezentowanych na targach.
Załączniki
eheim.pdf
(2.83 MiB) Pobrane 350 razy
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12280
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • 27l - BN/T - roślinna kostka

    1.jpg Witajcie. Chcicałbym zaprezentować Wam swoje akwarium. Jest to powrót do akwarystyki po 3 latach przerwy. Jednocześnie jest to mój pierwszy zbiornik na niejałowym podłożu z roślinami wymagający...

    Wyświetlenia: 3899 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Akwarystyka morska

    Witam. Nie dawno pytałam się was o kwestie krewetek. Miałam zamiar założyć sobie krewetkarium. Jednak zrezygniwałam, ale pomyślałam że nie próbowałam jeszcze jednej dziedziny, akwarystyki morskiej. Po...

    Wyświetlenia: 3218 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Juwel Rio vs Aquael Glossy - porównanie w 2018 r.

    Witam ! Jestem na etapie podejmowania decyzji na temat zakupu akwarium :-) i potrzebuję informacji na temat zestawów akwariowych Juwela i Aquaela. Rozważam zakup Juwel Rio 180 + HeliaLux Spectrum 48W...

    Wyświetlenia: 8231 | Odpowiedzi: 23 czytaj więcej...

  • Biotope Aquarium Design Contest 2018

    Zapraszamy wszystkich akwarystow do wziecia udzialu w konkursie na aranzacje zbiornikow biotopowych Biotope Aquarium Design Contest 2018! Akceptowanie zgloszen: Wrzesień 1 – 30 Przetwarzanie zg...

    Wyświetlenia: 9259 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • The International Aquatic Plants Layout Contest 2018

    The International Aquatic Plants Layout Contest 2018 Przygotowania do kolejnej edycji czas zacząć - termin nadsyłania prac: maj 2018 Mamy 9 miesięcy na przygotowanie narodzin nowych aranżacji ko...

    Wyświetlenia: 57115 | Odpowiedzi: 164 czytaj więcej...

  • 450l - Roślinna wariacja - aron87

    Witam, po dłuższej przerwie na forum chciałbym zaprezentować swój zbiornik roślinny. Akwarium ma ok 2 miesięcy, roślinny rosną przy ledach bardzo dobrze (oprócz aromatiki, która raczej rośnie bardzo b...

    Wyświetlenia: 6892 | Odpowiedzi: 31 czytaj więcej...

  • Spotkanie Z Akwarystyką

    Dzień dobry ,jestem laikiem lub początkującym amatorem , nie mam zielonego pojęcia o co chodzi w akwarystyce .Chciałbym zacząć z swoim pierwszym akwarium za ok miesiąc ,lecz nie wiem co kupić jakie ro...

    Wyświetlenia: 4737 | Odpowiedzi: 34 czytaj więcej...

  • 064l - Roślinna Nysa - Sebastian1977

    Witam serdecznie wszystkie zwolenniczki i zwolenników akwarium słodkowodnego. Po przygodach(pozytywnie zakończonych) z krewetkami oraz akwarium morskim myślałem że z akwarystyką już się pożegnam...nie...

    Wyświetlenia: 46345 | Odpowiedzi: 616 czytaj więcej...

  • 375l - Tropical Forest - Just (IAPLC 2018)

    Przedstawiam zeszłoroczną aranżację z konkursów: IAPLC 2018 - miejsce 164, EAPLC 2018 - jeszcze nie wiem Opis skrócę bo jest taki sam jak z poprzedniej... Akwarium: 150x50x50cm (objętość 375l) ze sz...

    Wyświetlenia: 10600 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

  • Galeria ADA 2018 - kilka aranżacji

    Kilka aranżacji z galerii ADA z 2018 roku, mam dość mieszane uczucia.. https://www.youtube.com/watch?v=jY6q0TbuINw https://www.youtube.com/watch?v=zXD5K8OoXyk https://www.youtube.com/watch?v=U9...

    Wyświetlenia: 2253 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: buubu, FoCuS_PL, MacGyver, MsD i 371 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.