Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Ile jest Pań na Forum? Liczymy!



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



czarnulka71 napisał(a):Tomaszsu75 gratuluję ;) super z Ciebie facet że pomagasz swojej kobiecie ;)


Wnosić pralkę?

tomaszsu75 napisał(a):Wielkie dzięki ale jestem sam,mieszkam tylko z mamą.Ale to też wspaniała kobieta.


Mogę wnieść pralkę.

DavyJones


Dzięki już mam Bosha-6kg wsad,istny gigant.Nie to co Frania.
Zapraszam do obejrzenia moich zbiorników:
112l. MT
http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje ... 56541.html wyróżniony - IAPLC2015 - 768, EAPLC2015 - 122 :?:
72l. LT
http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje ... 59909.html czyżby EAPLC - :?:
30l. krewetkarium
http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje ... 65744.html
W planach małe krewetkarium 25x25x25 (część materiału jest)
Pozdrawiam Tomasz

Avatar użytkownika
tomaszsu75
Z dużym doświadczeniem

Posty: 3273
Dołączył: 23 cze 2013, 21:34
Miasto: Wrocław

Wspieram stronę kontem Premium

Ups , wpadłam, ale mama na pewno też zaradna. Kobiety starszej daty wiedzą co to ciężka praca ;)
Interesuję się akwarystyką roślinną.

Avatar użytkownika
czarnulka71
Zainteresowany tematem

Posty: 194
Dołączył: 21 wrz 2013, 14:48
Miasto: Białystok

DavyJones Bibera to moja córka słucha :P chociaż tak zgadzam się, na siłę można mnie jeszcze zaliczyc do młodzieży, może tej starszej ale nadal młodzieży :)

Avatar użytkownika
majraf
Zainteresowany tematem

Posty: 160
Dołączył: 25 wrz 2008, 20:27
Miasto: Pełczyce

czarnulka71 napisał(a):Kobietki tego forum ujawniajcie się!

Jestem za :!: :!: :!:

Avatar użytkownika
Godween
Z dużym doświadczeniem

Posty: 4072
Dołączył: 02 maja 2011, 17:08

Koleżanki z forum? Czy jeszcze jakieś są? :) Pokażmy kolegom, że my też potrafimy tworzyć i pielęgnować swoje akwaria :)
Interesuję się akwarystyką roślinną.

Avatar użytkownika
czarnulka71
Zainteresowany tematem

Posty: 194
Dołączył: 21 wrz 2013, 14:48
Miasto: Białystok

Witamy witamy 8) Może jakieś kobiece grono się utworzy miłośniczek akwarystyki :)
Interesuję się akwarystyką roślinną.

Avatar użytkownika
czarnulka71
Zainteresowany tematem

Posty: 194
Dołączył: 21 wrz 2013, 14:48
Miasto: Białystok

Moja sąsiadka ma nieduże akwarium 30-50 litrów. Mimo niewielkiego doświadczenia w akwarystyce zrobiła akwarium, że lekko zaniemówiłem. "Kobieca ręka", tak to się nazywa. Odpowiednio - kolorystycznie - dobrane podłoże, rośliny, ryby. Wszystko harmonizuje ze sobą barwą i kształtem. Kierowała się po prostu poczuciem estetyki.

Tyle w temacie kobiet.

DavyJones


DavyJones napisał(a):Moja sąsiadka ma nieduże akwarium 30-50 litrów. Mimo niewielkiego doświadczenia w akwarystyce zrobiła akwarium, że lekko zaniemówiłem. "Kobieca ręka", tak to się nazywa. Odpowiednio - kolorystycznie - dobrane podłoże, rośliny, ryby. Wszystko harmonizuje ze sobą barwą i kształtem. Kierowała się po prostu poczuciem estetyki.

Tyle w temacie kobiet.


Może uda się zrobić i wstawić zdjęcie tego akwarium :) Albo zaproś sąsiadkę na forum :D
Interesuję się akwarystyką roślinną.

Avatar użytkownika
czarnulka71
Zainteresowany tematem

Posty: 194
Dołączył: 21 wrz 2013, 14:48
Miasto: Białystok

Jeśli dobrze liczę to jestem w tym wątku 18-sta :mrgreen:

Na forum od niedawna ,choć od dłuższego czasu podczytuję.Akwarystyką zajmowałam się od gófniarza :D

Miałam kiedyś piękny roślinny zbiornik nad którym ubolewam do dziś ,bo po przeprowadzce na wyspy został u mamy ,a ta wybiła cała populację przez karmienie rybek kaszą manną ,a i rośliny spotkał podobny los :twisted: Nigdy nie stosowałam co2 ,nawozów jakoś szczególnie ,samo sobie pieknie rosło,więc powiedzmy że był to LT

Na razie nie mam się czym chwalić ponieważ mam niezłą rozpierduche w akwa .Za tydzień mam nadzieję że będę już startowac z nowym 160L .

Pralek nie noszę ,ale zdarza mi się przykręcic śrubkę to tu ,to tam .W tamtym roku razem z siostra wyniosłysmy meble na strych takie złożone wspinając się po poręczy ,bo niestety drabiny nie posiadam :) sama szpachlowałam ,malowałam ,tapetowałam i lakierowałam podłogi w mieszkaniu ,oraz wykonywałam takie "nie dziewczyńskie" prace . :wink: W domu na ogół wyręczam lubego kupując sprzęty typu telewizor,projektor ,laptop ,a On zadowolony bo ma z głowy .

Kobitki są silne ,zwarte i gotowe haha i znam dużo babek które pracują ciężko fizycznie jak nie jeden facet . Szczerze to nie ma się co dziwic jak to pokolenie 90' z deczka metroseksualne :twisted:


Moje główne hobby oprócz akwarium to terrarystyka i Decoupge,malowanie..

Troszkę się rozpisałam ,mam nadzieję że mnie nie pogonicie :D
Karolina

kalina25
Początkujący

Posty: 20
Dołączył: 16 lis 2013, 14:45
Miasto: Londyn

kalina25 napisał(a):Kobitki są silne ,zwarte i gotowe haha i znam dużo babek które pracują ciężko fizycznie jak nie jeden facet . Szczerze to nie ma się co dziwic jak to pokolenie 90' z deczka metroseksualne :twisted:

Teraz to poczułem się urażony. Ja jestem rocznik '90 i patrząc na moich kolegów i koleżanki nie mogę powiedzieć, że wspomniane pokolenie jest z deczka metroseksualne!

Avatar użytkownika
kkobus1
Stały bywalec

Posty: 456
Dołączył: 24 maja 2009, 01:47

No oczywiście nie generalizuje i przepraszam jeśli Cię uraziłam ;) Bardziej miałam na myśli tych wspomnianych Dżastinów Biberów ;) O TEN szczególny rodzaj mi chodziło.

kalina25
Początkujący

Posty: 20
Dołączył: 16 lis 2013, 14:45
Miasto: Londyn

witam,
anna, akwa 300l, jestem tu raczej widzem :wink: .
pozdrawiam

Avatar użytkownika
dd1
Początkujący

Posty: 24
Dołączył: 26 mar 2010, 21:12
Miasto: Dolina Muminków

Cześć dziewczyny, Karolina to świeżynka u Nas, ale Aniu jesteś dłużej tutaj niż ja :roll: Może czas się uaktywnić? Karolina, Ciebie również zachęcam do aktywnego uczestnictwa na Naszym forum :D
080L ATP Slope Piotr Mierzejewski
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusj ... 72612.html
Nawozy do podłoża - tania alternatywa
http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje ... 59403.html

Avatar użytkownika
msnolan
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2313
Dołączył: 29 gru 2011, 21:10
Miasto: Pisz

No, no, no... Witajcie! Karolino i Aniu, to jest już Was 19 ujawnionych :!: :)
Karolino, nie rozpieszczaj tak swojego lubego, bo kiedyś pożałujesz. On nie może mieć pewnych rzeczy "z głowy".
Pozdr Godween :)

Avatar użytkownika
Godween
Z dużym doświadczeniem

Posty: 4072
Dołączył: 02 maja 2011, 17:08

Ohh mój luby nie lubi szperać po internecie za to ma wiele innych pożytecznych zalet :D

Męza mam takiego zdolnego i robotnego od plastrarza po hydraulika ,tylko czasem mu się w domu nie chce robić tego co ma w pracy .Nawet chlebki zaczął ze mną wypiekać ,więc poszerza horyzonty haha Jakby jeszcze tak masaże chciał robić raz w tygodniu to bym go pod niebiosa wychwalała :twisted:

kalina25
Początkujący

Posty: 20
Dołączył: 16 lis 2013, 14:45
Miasto: Londyn

Witam wszystkich,
mam 20 litrowe akwarium, któremu ostatnio zafundowałam zupełnie niezamierzenie mały armagedon, a forum odwiedzam żeby trochę poczytać o tym jak akwarium wyglądać powinno i porównać opis ze stanem mojego szkiełka :)
Nela

Nela
Początkujący

Posty: 11
Dołączył: 04 lut 2013, 13:51

Nela, jesteś tu 20 i masz 20l akwarium, zbieżność liczb :D :)

Avatar użytkownika
Godween
Z dużym doświadczeniem

Posty: 4072
Dołączył: 02 maja 2011, 17:08

Czy akwarystyka to świat mężczyzn? ;)

Okazuje się, że nie!

Widać, że wiele jeszcze jest nieujawnionych pań na Forum i wiele z pewnością przybyło w ostatnim czasie.

Jeszcze raz zapraszam do ujawnienia się naszych forumowych Koleżanek, a Kolegów do komentarzy :D :D :D

Avatar użytkownika
Godween
Z dużym doświadczeniem

Posty: 4072
Dołączył: 02 maja 2011, 17:08

A znak zodiaku się liczy ( panna )? Bo jeśli tak - to witam wszystkich :lol: :wink:
080L ATP Slope Piotr Mierzejewski
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusj ... 72612.html
Nawozy do podłoża - tania alternatywa
http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje ... 59403.html

Avatar użytkownika
msnolan
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2313
Dołączył: 29 gru 2011, 21:10
Miasto: Pisz











Powiązane tematy
  • Kilka rodzajów podłoży jaka kolejność i ile tego dać.

    Hej zsinspirowalem się pewnym akwarium. Człowiek który je aranżował użył takich podłozy -piasek kwarcowy 1,3 mm -Rotala maflora light -Aquaforest lava soil black -Substrat jbl aqua basis plus Probl...

    Wyświetlenia: 1192 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

  • Ile lumenów na litr wody w akwarium?

    Witam, chciałbym się dowiedzieć ile w akwarium roślinnym powinno być lumenów na jeden litr. Zakupiłem lampkę diversa led intenso 10,1w i jestem trochę przerażony bo wychodzi mi 26 lumenów na litr....

    Wyświetlenia: 78951 | Odpowiedzi: 79 czytaj więcej...

  • Matrix czy Qualdrop oto jest pytanie

    Witam szanowna akwa brać! Powiem krótko, dwa lata nie miałem zbiornika i teraz przyszedł czas na założenie. Baniak 240L + Skylight L + Biomaster 600. Wypadłem trochę z tematów i chciałbym się dowiedz...

    Wyświetlenia: 9858 | Odpowiedzi: 25 czytaj więcej...

  • Co to jest?

    Witam Czy ktoś się spotkał z białą pianą w wodzie z kranu po dodaniu Aquasafe od Tetry. Czy to efekt usuwania chloru z wody? Fotka trochę niewyraźna. Macie jakieś pomysły co to może być.

    Wyświetlenia: 936 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • Ile kg piasku do 125l akwarium?

    Witam! Posiadam akwarium Juwel Rio 125L https://juwel.pl/produkty/akwaria/rio-125-led-bialy, chciałbym stworzyć podobne akwarium jak na filmie https://www.youtube.com/watch?v=Mu56fdlsuk8&ab_chann...

    Wyświetlenia: 726 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Jak sprawdzić instalację CO2 czy jest szczelna?

    Witam Jakie macie sposoby na sprawdzenie szczelności instalacji CO2? Wczoraj nabiłem butlę a dzisiaj jest pusta. Zastanawiam jak sprawdzić reduktor bo mam podejrzenia że to na nim się ulatnia gaz. Jes...

    Wyświetlenia: 2478 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

  • Ile mam czasu na zalanie podłoża?

    hej wszystkim akwariuszom :) po przygotowaniu aranżacji w akwarium, ile mam czasu na zalanie podłoża? Pytam, ponieważ czekam na przesyłakę z roślinami. Czy mogę zalać akwarium na wysokość podłoża a po...

    Wyświetlenia: 785 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Co ile ja lać

    Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś może mi pomóc z nawozami a mianowicie chodzi o? Czy po podmianie wody nawozy lejemy tylko na tyle ile litrów podmieniliśmy wody, czy na cały litraż akwarium. ...

    Wyświetlenia: 1910 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

  • Czy ryba jest w ciąży ?

    JesCze jeden wątek zakładam , z pytaniem czy to danio może być w ciąży ? Czy to takie jest z brzuszkiem ? Wysłane z iPhone przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

    Wyświetlenia: 777 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Gdzie jest moje PO4

    Witam Wszystkich. Chyba od października ubiegłego roku jestem posiadaczem 200 litrowego akwarium, chciałem aby było było roślinne i jest. Akwarystą jestem od lat , ale zawsze było to malawi. Wszystko...

    Wyświetlenia: 1622 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...



cron

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 195 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.