Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Nowości

Hodowla bojownika

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

08 gru 2019, 14:21 Hodowla bojownika  (#1)  

Witam, mam nadzieje ,że mi coś doradzicie ;)
Chciałbym zacząć hodować bojowniki wspaniałe(syjamskie) i nie wiem jak się do tego zabrać, chodzi mi o to jak je trzymać w akwarium? 1 samiec + 3 samice , samiec i samica w odzielnych akwa łączone tylko na czas tarła?
Jeśli w którejś z tych możliwości to w jakim litrażu?

gurami007
Początkujący

08 gru 2019, 14:51 Re: Hodowla bojownika  (#2)  

gurami007 napisał(a):Witam, mam nadzieje ,że mi coś doradzicie ;)
Chciałbym zacząć hodować bojowniki wspaniałe(syjamskie) i nie wiem jak się do tego zabrać, chodzi mi o to jak je trzymać w akwarium? 1 samiec + 3 samice , samiec i samica w odzielnych akwa łączone tylko na czas tarła?
Jeśli w którejś z tych możliwości to w jakim litrażu?
https://youtu.be/3Z8UIVXWWa8

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

Powiązane tematy
  • 010l - DIY Dla bojownika - Mateusz Farmas

Trzecie akwarium 10 L parapeciak dla bojownika 20x20x25 Float Oświetlenie:Lampka wykonana własnoręcznie z naświetlacza led 10 W (4500K), kawałka drewna i skrzynki Nawożenie: Carbo w płynie Co2: brak ...

Wyświetlenia: 673 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Green Aqua: Akwarium dla bojownika

https://www.youtube.com/watch?v=SxtYMkU1rp4 Akwarium dla bojownika. Akwarium dla człowieka, który ma bojownika. Akwarium dla dziecka, bez dinozaura. Jak zwał tak zwał :) A na poważnie - ciekawe c...

Wyświetlenia: 397 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• 020l - Szklanka dla bojownika - MarioMarina

Witam, prezentowany dziś zbiornik jest następcą akwarium z poniższego tematu. http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/aquascaping/galeria/20l-back-to-the-nature-mariusz-sawicki-64794.html?hilit=back%2...

Wyświetlenia: 6087 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

• Akwarium dla Bojownika Syjamskiego

Witam wszystkich! Chce założyć akwarium dla rybki Bojownika Syjamskiego. Ogólnie poczytałem już o tej rybce i w internecie i w książkach, które dostałem. Ogólnie mam akwarium około 60l, które zrobi...

Wyświetlenia: 11027 | Odpowiedzi: 21 czytaj więcej...

• Wysoki zbiornik, a hodowla roślin.

Mam akwa wysokie na 70 cm. Jego podstawa to 140x45 cm. Czy w takim zbiorniku warto brac się za bardziej zaawansowaną hodowlę roślin? Czy sobie darowac i poświęcic się zwierzakom i mało potrzebującym d...

Wyświetlenia: 1154 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.