Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Grzałki przepływowe Aquael



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



11 wrz 2020, 17:22 Grzałki przepływowe Aquael  (#1)  

Obrazek



Rodzima firma Aquael wprowadziła do oferty dwa modele grzałek przepływowych o mocy 300 i 500W wyposażonych w system Smart Heating System (SHS)...

Czytaj więcej »
Załączniki
flowe-heater4.jpg
(118.5 KiB) Pobrane 5563 razy
flowe-heater1.jpg
(127.77 KiB) Pobrane 5563 razy
flowe-heater3.jpg
(100.49 KiB) Pobrane 5563 razy

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium

Wygląda całkiem ładnie
Poczekamy na opinie użytkowników...

FoCuS_PL
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2489
Dołączył: 04 kwi 2019, 11:12

08 paź 2020, 11:00 Re: Grzałki przepływowe Aquael  (#3)  

przydajdzą isę opinie osób którze już używały tego sprzetu :)

pomadek
Początkujący

Posty: 3
Dołączył: 08 paź 2020, 10:35

31 paź 2020, 15:49 Re: Grzałki przepływowe Aquael  (#4)  

Dzisiaj ją zamontowałem i działa...zobaczymy jak długo....Bardzo prosty montaż i ustawienie żądanej temperatury...

Aleksander
Poznaje temat

Posty: 75
Dołączył: 27 gru 2004, 14:35
Miasto: Zawadzkie

Aleksander napisał(a):Dzisiaj ją zamontowałem i działa...zobaczymy jak długo....Bardzo prosty montaż i ustawienie żądanej temperatury...



A jaka cena?

FoCuS_PL
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2489
Dołączył: 04 kwi 2019, 11:12

FoCuS_PL napisał(a):
Aleksander napisał(a):Dzisiaj ją zamontowałem i działa...zobaczymy jak długo....Bardzo prosty montaż i ustawienie żądanej temperatury...



A jaka cena?


200zl za 300W :roll:

akwaAmator
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2354
Dołączył: 03 cze 2016, 15:54

03 lis 2020, 09:38   (#7)  

Dostałem ją w gratisie od Aquaela w ramach reklamacji filtra Ultramax ale cena podobno w okolicach 180 zł

Aleksander
Poznaje temat

Posty: 75
Dołączył: 27 gru 2004, 14:35
Miasto: Zawadzkie

Na dzień dzisiejszy jestem Bardzo zadowolony z tej grzałeczki...robi robote...

Aleksander
Poznaje temat

Posty: 75
Dołączył: 27 gru 2004, 14:35
Miasto: Zawadzkie

Aleksander napisał(a):Na dzień dzisiejszy jestem Bardzo zadowolony z tej grzałeczki...robi robote...

Czy mogę prosić o opinię po dłuższym czasie użytkowania ?

Czy ma ktoś może porównanie do Hydora ?

SkIlLaZ
Początkujący

Posty: 43
Dołączył: 05 lip 2017, 18:16
Miasto: Częstochowa

29 sie 2021, 13:03   (#10)  

Działa rewelacyjnie nie mam zastrzeżeń....

Aleksander
Poznaje temat

Posty: 75
Dołączył: 27 gru 2004, 14:35
Miasto: Zawadzkie

Póki co są wycofane z produkcji - wymagają dopracowania.

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12262
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium

29 sie 2021, 16:38   (#12)  

Wiadomo coś czy były awaryjne ? Albo kiedy zostanie wznowiona produkcja ? Jeden sklep nadal oferuje ją w sprzedaży. Warto ryzykować czy lepiej pokusić się o Hydora 200/300W?

SkIlLaZ
Początkujący

Posty: 43
Dołączył: 05 lip 2017, 18:16
Miasto: Częstochowa

Jeśli miały ten sam układ sterujący, co ULTRA heater to pewnie się zawieszały...
Moja mala grzałka ULTRA heater zawiesiła mi się w pierwszym miesiącu użytkowania.
Grzałka niby włączona, niby pokazywała, że temperatura jest zgodna z ustawioną, ale szybki rzut oka na zwykły termometr i ZONK! Temperatura niższa o 5 stopni od ustawionej. Trzeba było wyłączyć z prądu, odczekać chwilę i włączyć ponownie...
Gdyby w akwarium pływały ryby wymagające temperatury 28-30 stopni, już pewnie łowiłbym trupy...

FoCuS_PL
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2489
Dołączył: 04 kwi 2019, 11:12

Witam,
czy wiecie już może coś na temat tych grzałek? Czy produkcja została wznowiona? Jakiś czas temu zadałem pytanie pracownikowi Aquaela i do dziś nie uzyskałem odpowiedzi na maila.

Pozdrawiam

wololow
Zainteresowany tematem

Posty: 194
Dołączył: 15 sty 2015, 18:51

Jak poszukasz w sklepach, to znajdziesz...
Nie będę tu promował konkretnych, ale te grzałki można jeszcze kupić...

FoCuS_PL
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2489
Dołączył: 04 kwi 2019, 11:12

20 paź 2021, 22:43   (#16)  

Plantica Wrocław tam mają

Aleksander
Poznaje temat

Posty: 75
Dołączył: 27 gru 2004, 14:35
Miasto: Zawadzkie

22 paź 2021, 09:39   (#17)  

Wydaje mi się, że sklepy mają nadal w ofercie poprzednią, pierwotną wersję grzałek. Wolałbym uniknąć kupna niedopracowanej grzałki, tym bardziej, że cena do najniższych nie należy.

wololow
Zainteresowany tematem

Posty: 194
Dołączył: 15 sty 2015, 18:51

Mam grzałkę przepływową Aquaela od roku i działa bardzo dobrze...

Aleksander
Poznaje temat

Posty: 75
Dołączył: 27 gru 2004, 14:35
Miasto: Zawadzkie

22 paź 2021, 23:35   (#19)  

Otrzymałem odpowiedź z serwisu Aquaela, że grzałki Flow Heater wróciły do sprzedaży we wrześniu tego roku. Teraz, to pewnie loteria, czy dostanie się wersję poprawioną (o ile takie istnieją), czy poprzednią. Według mnie, jeśli Aquael wstrzymał produkcję, to powinien również ściągnąć z rynku grzałki z wadliwej serii.

wololow
Zainteresowany tematem

Posty: 194
Dołączył: 15 sty 2015, 18:51

23 paź 2021, 09:14 Re:  (#20)  

wololow napisał(a):... jeśli Aquael wstrzymał produkcję, to powinien również ściągnąć z rynku grzałki z wadliwej serii.

Niby tak ,ale z drugiej strony poco ? Grzałki się sprzedadzą kasa będzie się zgadzać ,jak się trafi felerna to serwis wymieni na nową (szybko i po cichu ).

To nie pierwszy raz jak Aquael wypuszcza na rynek produkt niekompletny ,był czas się przyzwyczaić :mrgreen:

akwaAmator
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2354
Dołączył: 03 cze 2016, 15:54











Powiązane tematy
  • Aquael FZN PRO

    Widzieliście już ulotkę nowego filtra od Aquaela? Ciekawe ile będzie kosztować i czy warto wymieniać Versamaxa FZN na FZN PRO? Już podoba mi się łatwiejszy sposób czyszczenia bo na chwilę obecną jest ...

    Wyświetlenia: 2112 | Odpowiedzi: 20 czytaj więcej...

  • Aquael oświetlnie

    Akwarium 54l Óswietlenie: 1x Aquael leddy d&n 7W oraz 1x Aquael leðdy d&n 10W w sumie 31 lumenów/l Podłoże: darksoil oraz co² Rośliny: tylko monte carlo (iwagumi) Pytanie brzmi czy te świetló...

    Wyświetlenia: 941 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Aquael Turbo Mini - nowy filtr wewnętrzny Aquaela

    aquael-turbo-mini-news.jpg Zapraszam do zapoznania się z opisem nowości Aquaela: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/aquael-turbo-mini-320l/h-filtr-wewnetrzny-akwarium-1080l-p-49327.html

    Wyświetlenia: 375 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Aquael HYPERMAX - nowy filtr zewnętrzny

    hypermax.jpg Wątek w którym będziemy zbierać informacje o nowym modelu filtra: Aquael Hypermax. Link do sklepu: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/filtr-aquael-hypermax-4500-przedsprzedaz-p-47006...

    Wyświetlenia: 20624 | Odpowiedzi: 60 czytaj więcej...

  • Grzałka Aquael Ultra Heater Day&Night

    Prezentujemy nowość w ofercie naszego sklepu - grzałkę, która odtwarza naturalną domową amplitudę temperatury, odwzorowoując efekt występujący w naturalnych ekosystemach wodnych... Czytaj więcej »...

    Wyświetlenia: 3038 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • Aquael Hypermax 4500 BT - wersja bluetooth

    hyperbax-bt.jpg Osobny wątek dedykowany filtowia Aquael Hypermax 4500 BT/ Link do opisu w sklepie: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/advanced_search_result.php?keywords=hypermax&search_in_...

    Wyświetlenia: 676 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Aquael turbo 500 i napowietrzanie.

    Witam, W związku z podaniem leku CFM przy którym napisane jest żeby silnie na powietrzac, odłączyłem deszczownie i uruchomiłem bąbelki. Czy tak to powinno wyglądać? W toni pływa pełno mikrobabelkow. ...

    Wyświetlenia: 491 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Nowe filtry AquaEL Ultramax - nowość z Norymbergii

    Przed chwilą wróciłem z targów Interzoo 2018 z Norynbergii. Aquael zaprezentował nową serię filtrów o nazwie ULTRAMAX. Widziałem, dotykałem i wydaje mi się, że będzie to bardzo dobry filtr. Są trzy mo...

    Wyświetlenia: 82835 | Odpowiedzi: 268 czytaj więcej...

  • Filtr Aquael turbo 500 a włóknina.

    Witam, Mam sporo pylkow w wodzie, zwłaszcza jak dotknę roślin to się tego dużo wydobywa z podloza. Mam aktywne a na nim żwirek choć przez dosadzanie to wylazł aktywny trochę na zewnątrz. Mam filtr A...

    Wyświetlenia: 291 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Oświetlenie dla Aquael Glossy 120

    Witam wszystkich Po długiej przerwie postanowiłem reaktywować akwarium roślinne. Na ten cel przeznaczam akwarium, w którym dotąd były puszczaki. I tu mam zagwozdkę. Bo poprzednim razem jaka miałem ak...

    Wyświetlenia: 288 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: mar1977, Piotr Baszucki i 398 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.