Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Giełdy w Łodzi - pytania

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Może wejść zwykły akwarysta, byłem w październiku. Wjazd około 12 zł. Wszystkiego jest mnóstwo, do wyboru do koloru. Spory wybór korzeń maja w niedzielę na Starcie

Dany88
Poznaje temat

A czy ktoś się orientuje czy można tam kupić krewetki Amano?

Skajor
Zainteresowany tematem

Miasto: Poznań - Grunwald

Amano widziałem i tu i tu. Tyle że na Równej wszystko w workach a na Teresy na sztuki gościu ma

Dany88
Poznaje temat

Pamiętasz jakie były ceny?

Skajor
Zainteresowany tematem

Na Teresy koło 5 zł ale dokładnie Ci nie powiem

Dany88
Poznaje temat

Tanio. U mnie w zoologu 10.

Skajor
Zainteresowany tematem

Skajor napisał(a):Tanio. U mnie w zoologu 10.

Doliczysz do tego koszt dojazdu i "zmarnowany" czas i wyjdzie na to samo o ile nie drożej.Taka giełda jest dobra dla lokalnych kupujących.Specjalnie urządzać "pielgrzymkę" dla zakupu w detalu w moim przekonaniu nie ma sensu.
Sebastian

Sebastian1977
Aktywny użytkownik

Miasto: Nysa

Dokładnie tak. Chyba że kupujesz 500 szt do sklepu.

Skajor
Zainteresowany tematem

A czy giełda odbywa się też w okresie zimowym? (Styczeń, luty) i mają każdy asortyment czy tylko wybrane rzeczy?

dextro22
Początkujący

Miasto: Kraśnik

Bywam na Starcie co jakiś czas. Jeśli ktoś pyta o ceny.... Hmmm coś taniej coś drożej - mówimy o roślinach i zwierzakach. Różne opinie krążą o kondycji rybek. Mam mieszane uczucia, raz mi padlo parę sztuk różnej maści rybek innym razem się trzymają. Są ludzie którzy handluja zwierzem ze swojej hodowli a sporo osób jedzie w czwartek na równą i w niedziele przywozi na start. Patrzyłem na sprzęt do akwarium to masakra z cenami,drożej niż na necie z przesyłką. Na Równej byłem raz i tam mają sporo rzeczy. Chciałem kupić simulansy ale już się skończyły. Pani która sprzedawała, powiedziała że może mi na za tydzień przywieźć tyle sztuk ile będę chciał. Jeśli ktoś chce wiece sztuk kupić to można spróbować zobaczyć. Chociaż raz się przejechać i porównać, pooglądać. Przecież akwarysta nie samym gapieniem w akwa żyje 🤣

Dany88
Poznaje temat

dextro22 napisał(a):A czy giełda odbywa się też w okresie zimowym? (Styczeń, luty) i mają każdy asortyment czy tylko wybrane rzeczy?

Z tego co wiem to odbywa się

Dany88
Poznaje temat

Nikt już nie sprawdza dokumentów po godzinie 13 (przed wchodzą hurtownicy/sprzedawcy). Korzenie są głównie przed halą na placu.

akwarysta1992
Poznaje temat

Miasto: Poznań

Powiązane tematy
  • George Farmer odpowiada na pytania

https://www.youtube.com/watch?v=mKLCUTJ-gRw Zapraszam do obejrzenia nagrania z streamu na żywo (niezbędna znajomość j. ang.).

Wyświetlenia: 1870 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Ludwigia. 2 pytania

Witam, mam pytanko czy ludwigia repens rubin i ludwigia repens red to jedno i to samo? i jeszcze jedno pytanie, wyczytałem że ludwigia palustris jest w uprawie jeszcze latwiejsza i latwiej sie wybarwi...

Wyświetlenia: 449 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• start akwarium,pytania.

Witam mam pytania odnośnie zakładania akwarium ,a mianowicie bakterie mam podawać codziennie w małych ilościach czy sporą dawkę i koniec. Czy mogę codziennie przez pierwszy tydzień do wody dawaj bws m...

Wyświetlenia: 415 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Pytania odnośnie biotopu Azjatyckiego.

Witam wszystkich Mam do was pytania gdyż zainteresował mnie biotop Azjatycki. W przyszłości ze względu na to iż kocham rośliny wodne jak i nie ,a także lubię jak ryby mają możliwość pływania w akwar...

Wyświetlenia: 1148 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• 2 pytania

Hej, Niedługo startuje z pierwszym (mam nadzieję) prawdziwym zbiornikiem roślinnym :) i tu pojawiają się pytania. (Dla uszczególnienia : szkło 80x40x35 OW - 112l oświetlenie HQI 70W - 5600K -&...

Wyświetlenia: 1442 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: h4ck3r i 59 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.