Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Giełda we Wrocławiu - która w piątek?



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Wiem że są dwie giełdy - na ul. Armii Krajkowej i na Świebodzkim, ale która jest w piątek i w jakich godzinach czynna?

rj1307


16 sie 2006, 23:01   (#2)  

Armii krajowej godz 10-14 chyba , najlepiej byc kolo 12

jaca76
Zainteresowany tematem

Posty: 180
Dołączył: 22 mar 2005, 11:23











Powiązane tematy
  • Sonda PH - którą wybrać

    Temat sond PH jest mi znany. Na rynku jest zgodna opinia iż sondy ERH-AQ1 uważane są za najbardziej dokładne i nie wymagają częstej kalibracji. Ale co z resztą sond. Na Ebay jest mnóstwo tanich sond....

    Wyświetlenia: 2891 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Czy lampa wystarczy czy która zmiana lepsza?

    Cześć, Mam akwarium 112l, roślinne. Butla CO2, eheim experience 350, nawożenie vimi all in one, woda RO z mineralizatorem vimi. Gatunki roślin to: eleocharis parvula mini, Alternanthera reineckii Mini...

    Wyświetlenia: 503 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Która skala na teście no3?

    Dorzdzcie proszę, zawsze używałem zooleka, ale tym razem kupiłem JBL - test na no3... Z której skali mam czytać wynik? W starszej chyba wersji było akwarium roślinne, oczko wodne, i morskie... - tylk...

    Wyświetlenia: 583 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Która kaskada pasuje do Aquael Glossy 80?

    Cześć, która kaskada będzie pasowała do zbiornika Glossy 80 od Aquaela? Chodzi o to, że w górnej części jest wklejony dość szeroki kołnierz (na którym opiera się pokrywa) i filtr kaskadowy może nie zm...

    Wyświetlenia: 1614 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Która Szklana rurka wylotowa

    Podpowiedzcie proszę Która szklana rurka wylotowa będzie najlepiej ruszać taflą wody. filtr eheim +4(350) węże 16/22 https://sklep.roslinyakwariowe.pl/filtracja/szklane-rurki/szklane-wyloty-c-25_...

    Wyświetlenia: 2612 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Którą belkę LED ściemnić

    Hej ! Posiadam dwie belki Belka Glass LED PLANT [13W] i Belka Glass LED POWER [13W] Oraz jeden ściemniacz Regulator do belek GLASS. Nic tragicznego się nie dzieje, ale chciał bym troszkę zmniej...

    Wyświetlenia: 3161 | Odpowiedzi: 31 czytaj więcej...

  • Akwarium 260l lub 240, która opcja lepsza?

    Witam obecnie jestem posiadaczką akwarium 200l w którym pływają stado Neon Innesa 50 szt, Rozbora klinowa30szt oraz 10 szt KIRYS kirysek PANDA. Teraz zamierzam kupić drugie akwarium, spodobały mi się...

    Wyświetlenia: 1976 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • 140 l netto - którą lampę UV, a może BHW-303 z UV?

    Witam Zastanawiam się nad dokupieniem lampy UV do mojego baniaczka (90x45x45 + tetera EX 1200 plus) i tu pojawiły się dwa dylematy: 1. J eżeli sama lampa UV to którą polecicie? 2. J eżeli nie sama ...

    Wyświetlenia: 1117 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Która kaskada?

    Witam, chcę zmienić filtr wewnętrzny w mojej 15 na jakąś kaskadę. Mam do wyboru: -Azoo MIGNON FILTER 60 -Aquael Versamax FZN Mini -SUNSUN HBL-501 + SKIMMER Który według was byłby najlepszy?

    Wyświetlenia: 1873 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

  • Która z roślin lepsza na trawnik.

    Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc witam serdecznie. Chiałem zapytać, czy lepsze na trawnik zaznaczony na rysunku kolorem ciemno zielonym bedzie: a. Riccia fluitans zapleciona na siatce b....

    Wyświetlenia: 1259 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...



cron

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 376 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.
           


 
Uruchomiono zadanie harmonogramu