Jesteśmy po świeżych dostawach roślin :)     ZOBACZ KATALOG
Wielki Atlas Roślin Akwariowych Christell Kasselmann już dostępny w języku polskim!     Kup teraz







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Gdzie w Poznaniu dostane PL-L 18W??



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Witam. Czytałem posty odnosnie tego że swietlowki PL-L moge w POZNANIU kupic np. w Tesco lub Castoramie, oraz w sklepie o nazwie Pekar. Otóż byłem w owym sklepie (a raczej mieszkaniu na osiedlu) i nie zastałem nic oprócz wyblaknietej tabliczki z logo firmy, furtka oczywiscie zamknieta, zadnego dzwonka nie bylo. Takze udałem się do Castoramy. Swietlowki były, ale o mocy wiekszej niż potrzebuje czyli same 24W. Ja natomiast szukam 18W o barwie przynajmniej 6000K, do mojego 25L. W Tesco natomiast nie znalazłem zadnych niezintegrowanych. Ktos na forum napisał ze powinny byc Poluxa. Niestety nie było. Carefour i Praktiker tez nie posiada zadnej PL-L. Czy ktoś potrafi mi pomóc?

Avatar użytkownika
vasteq
Aktywny użytkownik

Posty: 610
Dołączył: 22 lip 2005, 10:52
Miasto: -=POZNAŃ=-

Wspieram stronę kontem Premium

13 paź 2006, 17:50   (#2)  

Aloo

O MEIN GOTT :!: ależ to forum rozleniwia , albo uwstecznia :shock: chłopie :!: od czego jest internet , panorama firm , książka telefoniczna....co :?: zadzwoń i zapytaj PEKARY na bank działają na ul. Popiela.......od dawna :!:

Grzegorz

Avatar użytkownika
Grzegorz Geming
Zainteresowany tematem

Posty: 159
Dołączył: 04 lut 2004, 11:21
Miasto: Poznań

13 paź 2006, 23:27   (#3)  

stary nie rob ze mnie idioty. Byłem tam osobiscie, adres znalazłem w internecie, dzwonic nie bede ale przejde sie jeszcze raz. Byc moze bylo akurat zamkniete. Pozatym znasz jeszcze jakies inne miejsce gdzie mozna takie swietlowki kupic?

Avatar użytkownika
vasteq
Aktywny użytkownik

Posty: 610
Dołączył: 22 lip 2005, 10:52
Miasto: -=POZNAŃ=-

Wspieram stronę kontem Premium

14 paź 2006, 08:20   (#4)  

Tomku zawsze możesz zrobić zakupy na www.aqva-light.pl tam masz wszystko z oswietlenia.pzdr

Avatar użytkownika
100>P Piotr Stochmal
Znający temat

Posty: 1110
Dołączył: 17 wrz 2005, 09:16
Miasto: Lipno

14 paź 2006, 10:22   (#5)  

oczywiscie Piotrze lesli nie znajde tych swietlowek w Poznaniu to zakupie je w aqva-light. Juz rozmawiałem z Aleksandrem Warwockim i nawet zaproponował mi rabat.

Avatar użytkownika
vasteq
Aktywny użytkownik

Posty: 610
Dołączył: 22 lip 2005, 10:52
Miasto: -=POZNAŃ=-

Wspieram stronę kontem Premium

16 paź 2006, 16:18   (#6)  

... byłem ponownie w Pekarze i tym razem zastałem otwartą brame. Niestety nie znalazłem tam tego czego szukałem czyli swietlowki 18W PL-L o dziennej barwie. Jedyna jaka byla to Osrama 5600K ale tylko 750lm. Wogole to ciezko jest dostac 18 watową PLL o barwie dziennej zeby miała wiecej niż 1000lm. Dlatego mój wybór padł na swietlowki SYLVANIi Lynx z Aqvalightu za 23zł (6000K, 1200lm). Temat w takim razie mozna juz zamknac.

Avatar użytkownika
vasteq
Aktywny użytkownik

Posty: 610
Dołączył: 22 lip 2005, 10:52
Miasto: -=POZNAŃ=-

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy


Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 293 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.