Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Gdzie kupie we Wrocławiu LATERYT??????



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Witam chce kupic lateryt wiec ze go Ciezko zdobyc moze ktos mi pomoze? :) ...moze ktos ma na zbyciu jakas paczuszke?:P

gumis99
Początkujący

Posty: 9
Dołączył: 11 sty 2006, 22:32
Miasto: Wrocław

11 lut 2006, 00:46   (#2)  

Jestem z Warszawy i lateryt napewno kupisz w Diskusie na Radzymińskiej może ktoś
ze znajomych będzie w W-wie .Z tego co wiem to firma Hobby wyszła z Polski i jedynie
ze starych zapasów może ktoś mieć ,albo importu prywatnego.Pozdrawiam.

Aleksander Gutowski


17 wrz 2006, 08:09   (#3)  

Kurcze krew mnie zalewa jak czegoś szukam a ciągle mi nie wychodzi zacznijmy od tego ze szukałem dobrego podłoża dla roślin no to znalazłem latyryt jak na złość w
Polsce praktycznie nie można go dostać choć o dziwo wszyscy ga zachwalają no nic okazało się ze mogę go dostać w jedynym sklepie który jest wcześniej opisywany i teraz tak:
1) Nie wiem czy ich latyryt to nie jakaś podruba
2) Szukam strony www ale nie mogę znaleźć niby taki sklep a brak strony i sprzedaży z wysyłką :(

Ludzie paranoja

Avatar użytkownika
QQ
Początkujący

Posty: 44
Dołączył: 13 wrz 2005, 23:58











Powiązane tematy


Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: buubu, MacGyver, MsD, piotr55 i 379 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.