Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Fotorelacja: V Ogólnopolski Zlot Hodowców Krewetek

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Obrazek

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej fotorelacji Państwa Kociołkowskich. Tym razem wzięli udział w V Ogólnopolskim Zlocie Hodowców Krewetek...czytaj więcej / komentuj na FORUM.

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 25l - Underwater World - fotorelacja zmian 4 str.

Witam, chciałem przedstawić swoje pierwsze akwarium roślinne, które wystartowało 01.08.2009 i przechodziło wiele przemian. A z uwagi na fakt, że lubię zmiany, myślę że na tym nie koniec. Akwarium: ...

Wyświetlenia: 26258 | Odpowiedzi: 118czytaj więcej...

• Tło zewnetrzne ze styropianu 120x40 Fotorelacja

Witam, Przedstawiam tło własnej roboty do akwarium o wym. 120x40 gr. około 6cm( zależy jak grube cięte paski) zrobione ze styropianu o gr 2cm (można i z grubszego ale wtedy paski poziome bd grubsze). ...

Wyświetlenia: 8066 | Odpowiedzi: 2czytaj więcej...

• Zakładam 54l fotorelacja

Witam wszystkich na forum! Od paru tygodni organizowałem sprzęt, żeby założyć wymarzony mały baniaczek roślinny. Zakupiłem szkło opti 60x30x30 , filtr eheim aquacompact, butle co2, belkę led 24W vivag...

Wyświetlenia: 2475 | Odpowiedzi: 10czytaj więcej...

• Jak dodać opis ryb i krewetek

Aby dodać opis należy utworzyć nowy wątek w tym dziale. 1. W tytule wątki wpisujemy nazwę łacińską oraz nazwę polską opisywanego gatunku np. Pterophyllum scalare (Żaglowiec skalar) 2. Dodajemy opi...

Wyświetlenia: 22020 | Odpowiedzi: 0czytaj więcej...

• 21l - ADA Cube Garden Mini M - fotorelacja z zakładania

Wymiary akwarium 36 x 22 x 26 Opti White Oswielenie ADA Aquasky Nawozenie na razie brak tylko potas CO2 porzez dyfuzor UP z butli sterowany komputerem weipro Podłoze ADA aquasoil amazonia powder i pow...

Wyświetlenia: 11173 | Odpowiedzi: 26czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: blackmark, Rfck i 65 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.