Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Folia ochronna-Odblysnik



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



31 paź 2006, 22:39 Folia ochronna-Odblysnik  (#1)  

Witam!!

Co zrobic jesli folia ochronna na odblysniku nie chce odejsc jednym ruchem tylko odchodza male kawaleczki. Macie jakies sposoby na to.

Kuper


01 lis 2006, 01:36   (#2)  

NIe odklejaj starej tylko naklej na nią nową folię

Gość


12 lis 2006, 20:54   (#3)  

Wydaje mi sie ze mnie zle zrozumiales?? mi nie chodzi o folie odlaskowa na calej powierzchni pokrywy tylko o folie ochronna na odblysniku aluminiowym.

Kuper












Powiązane tematy
  • Folia aluminiowa pod pokrywą

    Cześć, Mam pomysł aby zwiększyć moc oświetlenia Mianowicie chciałbym wyłożyć pokrywę od środka odblaskową stroną folii aluminiowej na zdjęciach widać ile światła sie traci. Co myślicie o tym pomyśle...

    Wyświetlenia: 1420 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Czy folia aluminiowa coś daje???

    Witam.Od kilku dni mam zamiar wyłożyć wnętrze pokrywy folią aluminiową (ze sklepu). I nie wiem czy to dobry pomysł.Poprzednie odbłyśniki zmatowiały w drastycznym tempie.Dlatego chcę wypróbować coś inn...

    Wyświetlenia: 539 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Pokrywa z folią aluminiową, a pył na szybie.

    Zastanawiałem się czy to dobry dział, ale jak zły to proszę o przeniesienie do działu Glony. Do rzeczy, czy wyklejenie całej pokrywy taśmą aluminiową może być przyczyną pyłu na szybie? Pytam, poniew...

    Wyświetlenia: 541 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Siatka ochronna dla małego henia?

    Mój mały heniek nie może się wybić, bo co jakiś czas go guraminy skubią. Czytam w necie i mozna znalezc informacje o wykałaczkach i spinaczach, ale te nie ochronią mi henia przed skubianiem przez rybk...

    Wyświetlenia: 919 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • TŁO - folia do akwarium

    http://img829.imageshack.us/img829/8213/foliah.jpg http://img98.imageshack.us/img98/8648/akwafolia.jpg http://sklep.roslinyakwariowe.pl/folie-tylna-szybe/fo...

    Wyświetlenia: 7059 | Odpowiedzi: 36 czytaj więcej...

  • Lustrzana folia

    Witam! Zamierzam wnętrze pokrywy okleić folią lustrzaną. Jaki produkt polecacie? Gdzie nabyć? Pozdrawiam.

    Wyświetlenia: 1074 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • pokrywa folia aluminiowa

    witam mam pytanie czy oklejenie pokrywy folia aluminiowa cos pomoze czy ma to wobole sens

    Wyświetlenia: 620 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Folia aluminiowa czy biała? Co lepiej odbija światło?

    Pytanie do umysłów ścisłych na tym forum. Ewentualnie praktyków :) Zmieniam oświetlenie i zastanawiam się, czy lepiej okleić pokrywę (od wewnątrz ;) ) folią aluminiową czy białą? Kiedyś czytałem (...

    Wyświetlenia: 7376 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

  • folia odblaskowa - gdzie kupić?

    Jak w temacie.

    Wyświetlenia: 3987 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • odblysnik hqi

    czy jest jakas roznica przemawiajaca na plus badz minus miedzy odblysnikiem gladkim a tzw "chropowatym" w lampach hqi ?

    Wyświetlenia: 1296 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 400 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.
           


 
Uruchomiono zadanie harmonogramu