Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Filtry chińskie typu JEBAO - czy warto?

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat
Obrazek

Wielu akwarystów stając przed wyborem zakupu filtra napotyka modele przypominające wyglądem znane marki. Ich cena w stosunku do pierwowzorów jest bardzo atrakcyjna. Czy warto zakupić taki filtr? Jak sprawują się u Naszych Czytelników po dłuższym okresie czasu...czytaj więcej.
..........................................................................................................................

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Dylemat 120x45x45 czy 120x50x60

Stoję przed wyborem akwarium chciałem ci z VIV (wiadomo jakość) i zbiornik ma mieć 120 szerokości ale dostępne są tylko wysokości 45 i 60 i zastanawiam się co wziąć. Czy te 60 cm wysokości to nie za d...

Wyświetlenia: 1148 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

• Czy w moim przypadku warto inwestować w CO2

Jestem początkującym akwarystą z baniaczkiem 54l. To mój pierwszy zbiornik i ma już prawie 2 lata. Z roślinności w akwarium mam: - Hygrophilia polysperma - Nurzaniec śróbowy - Kryptokorynę (nie mam po...

Wyświetlenia: 733 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Kostka 60 litrów dwa filtry

Posiadam kostkę 60 litrów. Filtr FZN-2, w koszach gąbka/zeolit oraz gąbka ceramika, na wierzch czasem jakaś wata filtracyjna. Na zasysie założona duża gąbka, żeby wychwytywać drobnice jednak zapychała...

Wyświetlenia: 568 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Czy już czas nawozić?

Witam, Akwarium 360l 120x50x60 działa od 9 dni. Podłoże to lawa wulkaniczna plus substrat Tropica plus żwirek kwarcowy. Świecę lampą Twinstar s-line 92W, full moc przez 6 godzin następnie dwie godzin...

Wyświetlenia: 567 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Filtr RO - czy może zniszczyć baterię

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie użytkowania filtra RO z podłączeniem do baterii prysznicowej. Czy ciśnienie wody wywierane na membranę może również powodować zniszczenie instalacji ? Przy dopływie ...

Wyświetlenia: 999 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

Rośliny

Ładowanie...

Zwierzęta

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: FoCuS_PL i 109 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.