Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

FC Tool Stand ADA - Pro Tip

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

14 sty 2020, 02:52 FC Tool Stand ADA - Pro Tip  (#1)  

Nie masz pieniędzy na drogie gadżety od ADA ?
Pragniesz mieć wyjątkowy Stand na narzędzia?
Ten PRO-TIP jest właśnie dla CIEBIE!!!

Do wykonania Potrzebujemy:
- Karton
- Nożyk do tapet
- Klej na gorąco

A oto efekt!

i oryginał:

Jak widzisz, nie odstaje od oryginału! a kosztuje parę groszy!
Potrafisz znaleźć choć jeden szczegół różniący obie konstrukcje? Nie ? Ja również!
Nie ma za co! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.S Chciałbym zadedykować ten PRO TIP naszemu forumowiczowi @87Brad87 który natchnął mnie do podzielenia się tajemną wiedzą.

Tak na serio to musiałem powycinać model żeby zobaczyć jak będzie taki klocek wyglądał i w sumie średnio mi pasuje gdziekolwiek, ale zrobię go dla zabawy.
Załączniki
1.jpg

Rfck
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Gdańsk/UK

@Rfck: 10/10 !!! :)

generalnie, mebel z butelkami nawozów jako element ekspozycji, wystroju wnętrza - pomysł straszny.

rafau
Aktywny użytkownik

Miasto: Gdańsk

Projekt jak ta lala!

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

rafau napisał(a):@Rfck: 10/10 !!! :)

generalnie, mebel z butelkami nawozów jako element ekspozycji, wystroju wnętrza - pomysł straszny.

Dlatego ja mam przelane do jednakowych w stylu chrome efekt :), a na pokarm mam aluminiowe puszki. :mrgreen:

Rfck
Z dużym doświadczeniem

Ja nie mam pytań... :)
zagiąłeś mnie fest jeśli z Ciebie, aż taki esteta, że nawozy i pokarmy, przesypujesz do jednakowych/innych pudełek bo te od producenta cię rażą/lub ci się nie podobają paniee to ja nie mam startu, życzę powodzenia i siedzę cicho :D

Szczerze ci powiem, że "ja" osobiście nigdy nie wyśmiałbym tego stojaka z kartonu jakbym go u kogoś zobaczył, nawet bym ci piątkę przybił i powiedział, że to jest człowiek z łbem na karku i wie po co go ma... tyle.
I nie czepiam się tych protipów wszelakich wyrażam po prostu swoją opinię, raptem parę razy. Przynajmniej mam swoje zdanie jak orzeł który lata sam, bo wiecie barany chodzą w stadach :D

87Brad87
Aquascaping Team Poland

Miasto: Ruda Śląska

Ja mam tak że dużo rzeczy trzymam na wierzchu i ogólnie staram się trzymać jednakowy design w salonie w którym siedzę cały dzień, cieszy to moje oczy :)
Powiem więcej, w tych puszkach na pokarm mam nawet docięte na wymiar metalowe mikro łyżeczki żeby nie zanieczyszczać pokarmu łapami, bo ja często przy czymś grzebie ( farby, kleje itd.)

Trochę mnie razi wizualnie jak coś nie pasuje... ale tylko w miejscu docelowym, więc sukcesywnie to zmieniam tak, żeby pasowało do reszty.

Ja po prostu się śmieje z tego jak rozdmuchaliśmy Pro Tipy, a najbardziej "zniesmaczony" byłeś Ty :)

Jakby nie było ten stand jest całkiem stabilny :D służył by pewnie długo, bo to grube kartony:)
Żeby nie było to on tak stoi w kuchni przy akwarium i służy dzielnie :D Rozbiorę go dopiero jak zrobię docelowy, a może sprzedam ?!

Rfck
Z dużym doświadczeniem

Akurat miarki/łyżeczki do pokarmów też mam ;) na znanym portalu od 1 zł zależy od pojemności ;)

87Brad87
Aquascaping Team Poland

Miasto: Ruda Śląska

Powiązane tematy
  • Warsztaty z Daichi Araki (ADA) w Green Aqua

https://www.youtube.com/watch?v=Nwh1u0Vt1fk Green Aqua zorganizowało kolejne warsztaty, tym razem z aquadesignerem z japońskiej firmy ADA, 27-letnim Daichi Araki, uczniem Pana Amano, który pracuje ...

Wyświetlenia: 752 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Nowość - ADA AQUASKY RGB 60

Wygląda na to że na rynku pojawi się nowa wersja AQUASKY w wersji RGB o ciekawym wyglądzie. :o

Wyświetlenia: 2414 | Odpowiedzi: 25 czytaj więcej...

• India - ADA Nature Aquarium Gallery

https://www.facebook.com/ADAPoland/videos/489009578452902/ Zapraszam do obejrzenia z wizyty Adama Paszczeli z ADA Poland w Indiach.

Wyświetlenia: 309 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

• Nowość - ADA Metal Cabinet Silver

silver.jpg Dziś jakiś wysyp nowości ze stajni ADA. Release Announcement of Metal Cabinet 60 Silver ADA’s new aquarium tank cabinet, Metal Cabinet 60 Silver will be released (Made to Order). To ma...

Wyświetlenia: 1166 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• [Ada View] The Oasis - 120cm

https://www.youtube.com/watch?v=V4bFEw9IINE Zapraszam do obejrzenia. Wymiary akwarium: 120x50x50cm. Użyte gatunki roślin: Micranthemum sp. Hydrocotyle tripartita ‘Mini’ Scrophulariaceae sp. ...

Wyświetlenia: 227 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.