Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Eleocharis acicularis i E acicularis mini obok siebie.

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Cześć,

Mam pytanie, zasadziłem u siebie trawniczek z Eleocharis acicularis. Ostatnio chciałem go powiększyć i dokupiłem trochę trawnika. Niestety później dopiero zauważyłem na opakowaniu "Mini".

Pytanie, czy będzie bardzo widać różnicę między tymi trawnikami? Nie wiem czy mam go wykopywać i wymienić na zwykły acicularis?

Trawnik staram się przycinać na wysokość około 2cm - 3cm.

DamianKr
Początkujący

DamianKr napisał(a):Cześć,

Mam pytanie, zasadziłem u siebie trawniczek z Eleocharis acicularis. Ostatnio chciałem go powiększyć i dokupiłem trochę trawnika. Niestety później dopiero zauważyłem na opakowaniu "Mini".

Pytanie, czy będzie bardzo widać różnicę między tymi trawnikami? Nie wiem czy mam go wykopywać i wymienić na zwykły acicularis?

Trawnik staram się przycinać na wysokość około 2cm - 3cm.
Siema,
Jeśli będziesz regularnie ciąć to może zostać tak jak jest.

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

Powiązane tematy
  • Eleocharis parvula

Witam, jestem na etapie startowania z kostką 35x35x35. Kostka ma być budżetowa z rzeczy które mam na stanie. Lampka z tego co dobrze pamiętam ma 20W w ledach. Filtr Eheim Professionel 3 Do dyspozycj...

Wyświetlenia: 97 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Eleocharis parvula

parv-2.jpg Najmniejsza roślina trawnikowa z rodzaju Eleocharis - idealna do małych akwariów i aranżacji typu iwagumi... Czytaj więcej »

Wyświetlenia: 17218 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• 040l - Mini jamnik - Patryk Wójcik

Witam. Chciałem pokazać wam mój mini jamnik. Akwarium o wymiarach 70x27x24h Akwarium ma niecałe 2 miesiace. Filtracja to ikola 150 wypełniona gąbka, wata filtracyjna,matrixem oraz prime pore z qual d...

Wyświetlenia: 644 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• 015l - Mini Kostka - Rom_27

Witam po wielu latach rozbratu z akwarystyką słodkowodną wracam w wersji bardzo minimalistycznej. Od prawie 7 lat bawię się w akwarystykę morską - także w wersji mini ;) _MG_0109.jpg.825ec51d9f532d99...

Wyświetlenia: 2593 | Odpowiedzi: 35 czytaj więcej...

• Eleocharis parvula, zabawy w ogrodzie z Kiryskami ;)

Tak mi strzeliło do głowy (bo nudno i nie ma co robić), że wymienię w akwarium trawnik z Sagittarii Subulaty na Eleocharis Parvulę. Z wydarciem starego trawnika sobie poradzę, z wsadzeniem nowego niby...

Wyświetlenia: 141 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.