Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Easy-life Fluid Filter Medium - preparat o niewiarygodnie szerokim spektrum działania

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Obrazek
Nowym produktem skierowanym do akwarystów jest Easy-life o nazwie Fluid Filter Medium. Jego dzialanie jest tak szerokie, ze az nieprawdopodobne a idac za zasada "jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego" sens jego stosowania wzbudza pewnie podejrzenie.

Zapoznaj się z opiniami innych akwarystów. Opis produktu i zdjęcia butelki znajdują się tutaj

Dyskutuj o tym produkcie na naszym forum >>

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 027l - Island Of life - Dariusz

Witam wszystkich! Chciałbym zaprezentować swoją zieloną kostkę Po restarcie na podłożu H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANT .. Jest to kostka 27l Wymiary akwarium: 30x30x30 cm (objętość brutto 27 litra) Oświe...

Wyświetlenia: 1931 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

• ADAview] Cradle of Life (120cm)

https://www.youtube.com/watch?v=-BcDrTNm9pA Zapraszam do obejrzenia i inspiracji.

Wyświetlenia: 238 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Identyfikacja i Dalsze działania

Wchodzę do pokoju patrzę a na kamieniu takie coś (zdj poniżej) co to jest czy jest potrzebne w moim akwarium i jak to zwalczyć w razie potrzeby akwarium ma 80L mam problem z glonami ale zastosowałem j...

Wyświetlenia: 564 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• 160l - Korzeniowy Medium-Tech - michal_77

Witam, Prezentuję Wam moją nową aranżację w 160l. Wszystko świeżo zalane (2 lutego). Początkowo miał to być Low-Tech, jednak chyba wyjdzie Medium :). Chciałbym nawożenie utrzymać na minimalnym poziom...

Wyświetlenia: 1851 | Odpowiedzi: 20 czytaj więcej...

• 160l - SaloNowy medium tech - pbalus

Witam...dziś chcę zaprezentować swoje nowe akwarium prosto po pyszczakach. Nie jest to akwarium testowe tylko docelowe...jeśli w ogóle istnieją docelowe akwaria :D A tak na poważnie nigdy nie miałem...

Wyświetlenia: 4096 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.