Testy akwariowe Tetra
Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Dziwne zgony ryb.

Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną, oraz posty nie pasujące do innych działów.
Napisz post

03 kwi 2019, 20:17 Dziwne zgony ryb.  (#1)  

Witajcie , mam już tam z rok akwarium 165 l , taki low-tech z substratem , i jakiś czas temu pojawiły się glony , takie czarne i nitkowate . Ale nie w tym problem , dzisiaj nie było prądu dosyć długi czas i gdy tam już włączyli prąd . SZOK ! połowa moich rybek tak o zdechła :( i nie wiem co zrobić , ale raczej przełożę je do akwarium zastępczego i pomyślę nad restartem ? Jeśli ma ktoś jakieś porady to proszę pisać . Jeszcze dodam jedno , w moim akwarium jest plaga ślimaków , ale nie wiem czy to ma coś do tego.

Bloodis
Poznaje temat

03 kwi 2019, 21:44 Re: Dziwne zgony ryb.  (#2)  

Po długotrwałym braku prądu powinno się umyć filtr, oczywiście w wodzie z akwarium.
Sprawdź czy Twój doradca posiada zbiornik ,który Ci odpowiada...w innym przypadku uważaj na glony...

gazownik
Znający temat

04 kwi 2019, 06:43 Re: Dziwne zgony ryb.  (#3)  

Oczywiście jajo pierwsze umyłem filtr, lecz nie wiem czy to coś dało z początku, więc wczoraj jeszcze przełożyłem ryby
Do zastępczego akwarium

Bloodis
Poznaje temat

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki z wysyłką w 24 godziny lub odbiorem osobistym w Krakowie po wcześniejszej rezerwacji przez internet.
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 43 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.