Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Dzień chłopaka

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów.
+ nowy temat

30 wrz 2017, 11:23 Dzień chłopaka  (#1)  

akwaria.jpg

A dziś z okazji dnia chłopaka wszystkie dziewczyny, narzeczone, żony, siostry, mamy i teściowe podmieniają za nas wodę w akwarium (nawozów niech nie podają - miejmy Panowie ograniczone zaufanie ; ).

Dziś jest też jedna z nielicznych szans w roku na namówienie partnerki na upgrade akwarium ;)
Pochwalcie się, co udało się Wam wynegocjować :)

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

30 wrz 2017, 13:19 Re: Dzień chłopaka  (#2)  

Z okazji dnia chłopka podjąłem temat wymiany akwarium na większe i co usłyszałem od żony ... "dopóki ja tu mieszkam żadnego większego akwarium nie będzie ! Te ci wystarczy!" ... no i co ja miałem zrobić ?? Dam jej chyba jeszcze weekend pomieszkać a potem no cóż ... ;)

DarekSlim
Zainteresowany tematem

30 wrz 2017, 13:30 Re: Dzień chłopaka  (#3)  

DarekSlim napisał(a):Z okazji dnia chłopka podjąłem temat wymiany akwarium na większe i co usłyszałem od żony ... "dopóki ja tu mieszkam żadnego większego akwarium nie będzie ! Te ci wystarczy!" ... no i co ja miałem zrobić ?? Dam jej chyba jeszcze weekend pomieszkać a potem no cóż ... ;)

Witaj ,musisz jej co jakiś czas przypominać o tym ,ulegnie po jakimś czasie ,wiem bo sam przechodziłem przez to ,cytuję ''po co ci takie duże akwarium ,mniejsze było dobre '' :mrgreen:

kuubaw
Zainteresowany tematem

Miasto: małopolska

30 wrz 2017, 20:54 Re: Dzień chłopaka  (#4)  

Wy nic nie rozumiecie? Jedźcie raz na czas z nimi na zakupy do marketu, niech sobie pochodzą po ciuchach... I wtedy temat akwa... :-)

Godween
Z dużym doświadczeniem

30 wrz 2017, 21:46 Re: Dzień chłopaka  (#5)  

ALe macie wolność w życiu :mrgreen:

Rfck
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Gdańsk/UK

30 wrz 2017, 22:34 Re: Dzień chłopaka  (#6)  

No to tak nie działa, ale każdy ma swoje sposoby :) to jest tak trochę jak z tym dowcipem ... " Panie Boże tylko nie pozwól sprzedać zonie tych felg za tyle za ile powiedziałem że je kupiłem: :) Akwarystyka to nie jest drogie hobby i ile zainwestuje się dużo na początku a jeżeli początek był cienki to niestety trzeba inwestować później.

DarekSlim
Zainteresowany tematem

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki z wysyłką w 24 godziny lub odbiorem osobistym w Krakowie po wcześniejszej rezerwacji przez internet.
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.