Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Dwie choroby naraz

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

01 paź 2019, 07:43 Dwie choroby naraz   (#1)  

Cześć mam pytanie mam dwie choroby w akwarium bakterie i nicienie wczoraj podałem baktoforte po jakim czasie będę mógł leczyć ryby na nicienie?

młody akwa maniak
Początkujący

01 paź 2019, 12:42 Re: Dwie choroby naraz  (#2)  

Czym leczysz nicienie?Co to za ryby? Skąd wiesz,że bakteria i nicienie?

BOROTom
Zaawansowany użytkownik

Powiązane tematy
  • 240l - Dwie wyspy - Bartosz Pawlak

Witajcie To mój pierwszy temat na forum. Akwarystyką zajmuję się od 3 lat. Chciałbym zaprezentować czwartą aranżację w mojej karierze ;) Start 23.08.2018 Akwarium- Juvel Rio 240 l Oświetlenie- T5 2*5...

Wyświetlenia: 1542 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

• 030l - Moje dwie nowe kosteczki - Poczatkujacy_

Witam wszystkich chciałbym pokazać swoje nowe dwie kosteczki w których znajda się krewety SRC i hybrydy Podłoże Platinum Soil powder Oświetlenie 6W aquael nowe lampki z diodami czerwonymi,niebieskimi ...

Wyświetlenia: 1768 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

• Jak zrobiłem dwie wyspy

Przedstawiam zdjęcia jednej z moich aranżacji, drogę do tego jak akwarium powstało, może Wam się przyda Akwarium 300l, 120x50x50 Grzesiek (gregorb)

Wyświetlenia: 10081 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• 300l - Dwie Wyspy - prezesspik

Witam poniżej przedstawiam moje akwarium, które powstało 20.11.2016. Kilka danych: Akwarium - 150x40x50 Filtracja - Tetra EX800 + skimmer - wkłady standardowe bez węgla aktywnego, Turbina Aqua...

Wyświetlenia: 5422 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

• 1560l - dwie wyspy - Dawid Szczepański

Kolejne akwarium wykonane na zlecenie, przykro mi że nie mam ostatecznych zdjęć, ale właściciel ma niewłaściwe podejście do wszystkiego, niektórzy ludzie są uparci... :/ Włożyłem w ten projekt mnóstwo...

Wyświetlenia: 7757 | Odpowiedzi: 21 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.