Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Dwie choroby naraz



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



01 paź 2019, 07:43 Dwie choroby naraz   (#1)  

Cześć mam pytanie mam dwie choroby w akwarium bakterie i nicienie wczoraj podałem baktoforte po jakim czasie będę mógł leczyć ryby na nicienie?

młody akwa maniak
Początkujący

Posty: 43
Dołączył: 27 maja 2019, 08:25

01 paź 2019, 12:42 Re: Dwie choroby naraz  (#2)  

Czym leczysz nicienie?Co to za ryby? Skąd wiesz,że bakteria i nicienie?

Avatar użytkownika
BOROTom
Znający temat

Posty: 1479
Dołączył: 13 mar 2015, 17:04











Powiązane tematy
  • Choroby ryb - identyfikacja i leczenie

    W tym wątku wklejamy zdjęcia przedstawiające choroby ryb np: nicienie, posocznica, otłuszczenie, ospa - pomagamy w identyfikacji i leczeniu.

    Wyświetlenia: 225085 | Odpowiedzi: 518 czytaj więcej...

  • Pomocy w identyfikacji choroby!

    Dzień dobry. Mam akwarium 120 l, dojrzewające od 3 lat, z butlą co2 i obsadą głownie przydennych: zbrojniki, czerwone i niebieskie, kiryski julii, gurami, grubowargi syjamskie. Kosiarki od ponad tygo...

    Wyświetlenia: 346 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Pomoc w identyfikacji choroby

    Witam czy mógł by mi ktoś pomóc w nakierowaniu co dolega mojemu skalarowi od wczoraj zachowuje się jak na dołączonym zdjęciu oraz filmie, Inne ryby się maja dobrze tylko owy skalar ma problem jakiś. ...

    Wyświetlenia: 461 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Dwie lampy SKYLIGHT Hyperspot M problem

    Witam jestem posiadaczem dwóch lamp Hyperspot M plus sterownik i dwa suporty podłączyłem jak instrukcja kazała ( zgodnie z oznaczeniami kabli). Lampy działają ustawione na 100% wschody i zachody. P...

    Wyświetlenia: 1919 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Potrzebna identyfikacja choroby!

    Witam ma ktoś wiedzę co to może być jak się tego pozbyć i czy to groźne? Rybki mam ok 18 miesięcy i wszystko było ok. Ok miesiąca temu robiłem restart zbiornika (bo mi się znudził nie przez jakiś pro...

    Wyświetlenia: 1304 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Pomoc w identyfikacji choroby?

    Witam. Mam problem z rozpoznaniem choroby na rybach razbory galaxy. Ryby cały czas przebywają w kącie akwarium przy powierzchni. Dziękuję za pomoc.

    Wyświetlenia: 5504 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Filtr RO3 modyfikacja -dwie membrany

    Dzisiaj w końcu zmodyfikowałem swoją instalację RO korzystając z faktu ze musiałem wymienić prefiltry ... Modyfikacja polegała na dołożeniu 2 membrany 75gpd aby zaoszczędzić na odpadzie wody . Co mi ...

    Wyświetlenia: 4746 | Odpowiedzi: 23 czytaj więcej...

  • Pomoc w zdiagnozowaniu choroby u ryby

    Dzień dobry w moim 112L zbiorniku od 2 dni rzadko widziałem moją jedną z 3 samic bojownika postanowiłem przeszukać zbiornik spodziewając się trupa, koniec końców ją znalazłem była schowana w korzeniu ...

    Wyświetlenia: 1454 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Dwie kostki

    Witam, założyłem niedawno jako powrót do akwarystyki dwie kostki. 3 tygodnie temu pierwsza, low tech, ziemia i na tym jbl manado substrat. eheim zewnetrzny filtr. Jako rośliny pływające bocje i mało ...

    Wyświetlenia: 2070 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • (film yt) Pomoc w diagnozie choroby.

    Witam, co dolega brzance mszystej? Parametry wody są w normie jak mierzyłem. NO3 15, NO2 0, KH 2, GH 8, PH 6.5 CL 0. CO2 30. Przesyłam link do filmu na YouTube najlepiej widać, że coś jest nie tak. P...

    Wyświetlenia: 1434 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: mar1977, Piotr Baszucki i 398 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.