Jesteśmy po świeżych dostawach roślin :)     ZOBACZ KATALOG
Wielki Atlas Roślin Akwariowych Christell Kasselmann już dostępny w języku polskim!     Kup teraz







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Do akwarystów ze Śląska i Zagłębia :-)



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



29 wrz 2006, 12:18   (#41)  

Witaj Wojtku!
Nawet nie wiesz, jak raduje się me serce widząc Twój post!
Kilka lat temu, kiedy zaczynałem swoją zabawę w zbiorniczki roślinne, podziwiałem Twoje akwa, przyglądałem się butli CO2 i kombinowałem jak zmienić pokrywę z oświetleniem...czyli uczyłem się na Twojej stronce :idea:

Spotkania akwarystyczne z pewnością będą kontynuowane, choć nie tak często, jak chcieliby niektórzy zapaleńcy - oczywiście wypowiadam się tylko w naszym (Arka i moim) imieniu. Zapraszamy na kolejne - najprawdopodobniej już w 2007 r.
Pozdr.
Andrzej

Andrzej Herman


30 wrz 2006, 13:55   (#42)  

witam

naprawde bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Twój post, ciesze sie ze moje skromne doswiadczenie na cos sie przydaly :)

Z przyjemnoscia pojade na najblizsze spotkanie

do zobaczenia

pozdrawiam

Wojtek

Avatar użytkownika
Wojciech Rosolowski
Początkujący

Posty: 42
Dołączył: 29 cze 2003, 19:24
Miasto: Katowice

10 paź 2006, 16:31   (#43)  

super pomysł szkoda tylko ze nastepne spotkanie w 2007 roku ale i tak dobrze mysle ze to nastepnego spotkania wiedzy przybedzie i przybęde na spotkanie super pomysł popieram !

bidzis004
Zainteresowany tematem

Posty: 167
Dołączył: 19 kwi 2006, 01:40











Powiązane tematy


Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 281 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.