Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Dlaczego Glossostigma rośnie w górę?

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

Obrazek

Moja Glossostigma rośnie do góry. Czy wynika to z błędnego nawożenia lub nieprawidłowego podłoża czy też...

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Pistia nie rośnie?

Cześć Wam, Takie krótkie szybkie pytanie dotyczące pistii. Jak widać na zdjęciach marnieje... niby rośnie, niby wypuszcza kolejne młode rośliny ale jej liście... No pozostawiają wiele do życzenia. Jak...

Wyświetlenia: 788 | Odpowiedzi: 10czytaj więcej...

• Eleocharis Parvula nie rosnie

Witam. Mam dosc chyba nietypowy problem. W poprzednim baniaczku parwula byla jak trawa na polu golfowym - piekna, zwarta, gesta, natomiast po restarcie zbiornika zmagam sie z baaardzo powolnym wzro...

Wyświetlenia: 3341 | Odpowiedzi: 11czytaj więcej...

• Mech- nie rośnie

Witam Wszystkich, Jestem nowa osoba na forum, możliwe ze odgrzewam już temat itd. śle chciałbym uzyskać pare konkretnych odpowiedzi lub ewentualnie ktoś bardziej doświadczony i oczytany mógłby mnie n...

Wyświetlenia: 677 | Odpowiedzi: 4czytaj więcej...

• Glossostigma elatinoides Platinum

Nowa odmiana popularnej glossostigmy. Cechą charakterystyczną są jasnozielone liście, niekiedy przybierające barwę żółtą.

Wyświetlenia: 1870 | Odpowiedzi: 1czytaj więcej...

• Trawa nie rośnie w górę

Witam, Mam pytanie odnośnie trawy w moim akwarium. Rozrasta się na boki, ale nie chce rosnąć w górę. Czym może być to spowodowane? Znacie jakiś sposób jak trochę przerzedzić te rośliny bez grzebania ...

Wyświetlenia: 467 | Odpowiedzi: 0czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.