Testy akwariowe Tetra
Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Data ważności testów GH

Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną, oraz posty nie pasujące do innych działów.
Szanowni. Czy ktoś z Was spotkał się ze zjawiskiem braku możliwości uzyskania wyniku pomiaru testu twardości wody GH, który przekroczył datę ważności?

Niedawno zauważyłem, że testy kropelkowe GH firmy Sera, przestały wykazywać jakiekolwiek wartości, po tym jak kilka miesięcy temu minął termin ich przydatności, wskazany na opakowaniu.
Sprawa o tyle dziwna, że testy KH i PH tej samej firmy, z tym samym terminem przydatności, dają dobre wyniki (porównane z innymi testami "w terminie").

westsobol
Początkujący

Mogę ci to potwierdzić z mojej strony ze niestety tak jest z testem GH I KH i chyba na Ph bo te kiedyś kupiłem jako pierwsze.

pitero21
Zainteresowany tematem

Dzięki. Wymieniłem testy na nowe, w terminie i wszystko jest ok.

westsobol
Początkujący

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki z wysyłką w 24 godziny lub odbiorem osobistym w Krakowie po wcześniejszej rezerwacji przez internet.
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Br0jler, Grappa, irbo1 i 43 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.