Jesteśmy po świeżych dostawach roślin :)     ZOBACZ KATALOG
Wielki Atlas Roślin Akwariowych Christell Kasselmann już dostępny w języku polskim!     Kup teraz







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Darmowa wysyłka wybranych produktów



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Obrazek


Masz więcej czasu podczas wakacji i chciałbyś wykorzystać go na restart akwarium lub zmianę systemu nawożenia ? Teraz możesz to zrobić znacznie taniej...
Czytaj więcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Rośliny akwariowe z wysyłką w 24h

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-fp-rosliny-akwariowe-2606-1-093d0b8be7d872b6bc8e9b90c9a9f984.jpg Zapraszamy Was do skorzystania ze świezych dostaw roślin akwariowych, k...

    Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Microbe-Lift zmienia opakowania i nazwy produktów

    nitrogen.jpg Zmiany w produktach Microbe-Lift: - produkty Microbe-lift stopniowo bedą zmieniać swoje etykiety na ich nową, uatrakcyjnioną wersję - niektóre produkty Microbe-lift stopniowo zmieni...

    Wyświetlenia: 5630 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Opróżnianie butli przed wysyłką

    Witam Rozumiem że przed wysyłką butli co2 muszą ją opróżnić do zera. Jak to zrobić w miarę szybko bo mam prawię pełną butlę a jutro chciałbym wysłać.

    Wyświetlenia: 8973 | Odpowiedzi: 50 czytaj więcej...

  • Red rili wysyłka

    W itam, mam takie pytanko, mam wysłać paczkę z krewetkami Red rili i martwi mnie to, czy przetrwają tę wycieczkę ? O czywiście będa w woreczku z mchem

    Wyświetlenia: 541 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Termin przydatności produktów ADA

    Witam Posiadam produkty ADA green gain oraz brighty steep 2. Kupiłem je dosyć dawno na pewno są u mnie dłuzej niż rok, zastanawiam się czy można ich użyć czy posiadają jakiś termin zużycia? Z pewnych...

    Wyświetlenia: 698 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • wysyłka nawozów - mróz

    Czy nawóz w postaci płynnej zachowuje swoje właściwości po transporcie w czasie którego zamarzł?

    Wyświetlenia: 1355 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Pytanie o opinie produktow aZOO

    Witam Czytalem troche o produktach firmy azoo. Czy ktos moze stosuje/stosowal ktorys z nawozow w akwarium i moze sie wypowiedziec na ten temat ? Nawozy do roslin zielonych, czerwonych czy wiegiel w...

    Wyświetlenia: 730 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Promocja - odbierz swoją darmową roślinę

    http://www.wabi-kusa.com/images/stories/wiadomosci/maj/promocja-4.jpg     Regulamin promocji:  1. Promocja trwa do końca sierpnia 2009 lub do odwołania 2. Darmowa roślinka nie może przekraczać kwot...

    Wyświetlenia: 224 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Pomoc w dobraniu odpowiednich produktów ADA

    Witam serdecznie. Planuję restart zdiornika o wymiarach 120 40 45 cm i zastanawiam się nad linią produktów ADA. W akwarium planuję obsadzić sporą ilością roślin ( nie będę wymieniał konkretnych gatunk...

    Wyświetlenia: 3390 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

  • Pytanie do znawców produktów ADA

    Podczas ostatniego spotkania ze znajomymi i przeglądaniu katalogu "The Style of ADA 2006",znajomi zwrócili się do mnie z pytaniem,co takiego T.Amano "wbija" obok sadzonek glossostigmy,echinodorusa?Wyg...

    Wyświetlenia: 1992 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 365 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.