Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Czym filmujemy nasze akwaria



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



26 sie 2013, 18:30 Czym filmujemy nasze akwaria  (#1)  

Obrazek

Filmowanie jest coraz popularniejszą metodą prezentacji podwodnego świata oraz samego procesu zakładania akwarium krok po kroku...

Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium

27 sie 2013, 15:59 Czym filmujemy nasze akwaria  (#2)  

Ja używam telefonu Samsung galaxy S III. Filmy nagrywa w rozdzielczości 1080p więc mi to wystarcza :)
pawelrygol90@wp.pl

Avatar użytkownika
Dzejson90
Aktywny użytkownik

Posty: 536
Dołączył: 02 kwi 2011, 16:13
Miasto: Gogolin

28 sie 2013, 08:37 Czym filmujemy nasze akwaria  (#3)  

Hej

Canon 550d + canon 10-22 mm


Avatar użytkownika
zabojad
Aktywny użytkownik

Posty: 673
Dołączył: 16 wrz 2008, 22:50

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • 4 akwaria po dwóch tygodniach od startu.

    Ten wątek polecam wszystkim, którzy założyli akwaria i po tygodniu, dwóch, trzech są zdziwieni, czy rozczarowani, że akwarium nie wygląda jak z katalogu. Czterech panów założyło w sklepie ZOOBOX (DE) ...

    Wyświetlenia: 335 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Nasze zdjęcia akwarium z choinką (edycja 2023)

    choinka.jpg Rozpoczynamy tegoroczny wątek choinkowy :)

    Wyświetlenia: 800 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Nasze szafki - prezentujemy wnętrza naszych szafek

    Ostatnimi czasy zmagam się z technicznym oprzyrządowaniem mojego nowego akwarium - w zamierzeniach pierwszego roślinnego - więc sprzętu w szafce tutaj sporo. Przejrzałem wiele akwarystycznych stron w ...

    Wyświetlenia: 236000 | Odpowiedzi: 309 czytaj więcej...

  • Małe gupiki, czym karmić?

    Witam Złapaliśmy małe 3 gupiki , jedna rybka urodziła . Czym je karmić ? I czy mogą być same w kotniku? Jak postępować z malutkimi ? Proszę o porady To nasze pierwsze akwarium ,mamy od 2miesiecy , dz...

    Wyświetlenia: 921 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Czym nawozić

    Witam, czym nawozić akwarium z substratem tropica ? Akwarium będzie z dwutlenkiem węgla z butli . I chciałbym wiedzieć również jak nawozić i czym od samego początku ( wiem że potas ) . Tylko potrzebuj...

    Wyświetlenia: 2467 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

  • Akwaria roślinne czasów PRL-u

    Okazuje się, że sporym zainteresowaniem cieszyło się "Akwarium z czasów PRL-u" stoiska Lubuskiego Forum Akwarystycznego na Targach ZOO-BOTANICA. Szczegóły: http://www.roslinyakwariowe.pl/gal...

    Wyświetlenia: 42609 | Odpowiedzi: 71 czytaj więcej...

  • Podłoże aktywne - w czym może mi pomóc

    Cześć Chciałbym zasięgnąć pomocy nt. podłoża aktywnego i jego ewentualnego zakupu. Do tej pory stosowałem w akwarium substrat DIY (pumeks, akadama, lawa, troche torfu) przykrytego żwirem kwarcowym. St...

    Wyświetlenia: 2460 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • MD Fish - najlepsze akwaria 2022-2023

    https://www.youtube.com/watch?v=Nn7-JpcOehM Zapraszam do obejrzenia, można się wiele nauczyć i podpatrzeć. Przypominam o możliwości automatycznego tłumaczenia napisów na j.polski.

    Wyświetlenia: 793 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Podłoża aktywne - czym są i z czym to się je

    Założyłem osobny temat aby łatwiej było zrozumieć czym są podłoża aktywne Ten artykuł do którego podaje link (na dole) w miarę prosty sposób opisuje i daje podstawową wiedzę czym jest wymiana kati...

    Wyświetlenia: 6305 | Odpowiedzi: 58 czytaj więcej...

  • Akwaria low-tech na roślinach Tropica

    https://www.youtube.com/watch?v=74KFLvQaiws Zapraszam do obejrzenia. Przypominam o możliwości automatycznego tłumaczenia napisów na j.polski.

    Wyświetlenia: 913 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Bent423 i 412 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.