Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Czym czyścić osad na odbłyśnikach



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Obrazek


Osad na odbłyśnikach to zmora wszystkich akwarystów. Zobacz jak radzą z nim sobie Nasi Czytelnicy...czytaj więcej.

Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Brązowy osad na roślinach

    Witam piszę bo mam problem z brazowym nalotem na roslinach ktory utrzymuje sie już doś dlugi czas , nie są to okrzemki bo już je miałem i minely wystepuje on glownie na dolnych partiach roslin , poza ...

    Wyświetlenia: 23613 | Odpowiedzi: 36 czytaj więcej...

  • Małe gupiki, czym karmić?

    Witam Złapaliśmy małe 3 gupiki , jedna rybka urodziła . Czym je karmić ? I czy mogą być same w kotniku? Jak postępować z malutkimi ? Proszę o porady To nasze pierwsze akwarium ,mamy od 2miesiecy , dz...

    Wyświetlenia: 962 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Czym nawozić

    Witam, czym nawozić akwarium z substratem tropica ? Akwarium będzie z dwutlenkiem węgla z butli . I chciałbym wiedzieć również jak nawozić i czym od samego początku ( wiem że potas ) . Tylko potrzebuj...

    Wyświetlenia: 2528 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

  • Podłoże aktywne - w czym może mi pomóc

    Cześć Chciałbym zasięgnąć pomocy nt. podłoża aktywnego i jego ewentualnego zakupu. Do tej pory stosowałem w akwarium substrat DIY (pumeks, akadama, lawa, troche torfu) przykrytego żwirem kwarcowym. St...

    Wyświetlenia: 2509 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Podłoża aktywne - czym są i z czym to się je

    Założyłem osobny temat aby łatwiej było zrozumieć czym są podłoża aktywne Ten artykuł do którego podaje link (na dole) w miarę prosty sposób opisuje i daje podstawową wiedzę czym jest wymiana kati...

    Wyświetlenia: 6425 | Odpowiedzi: 58 czytaj więcej...

  • Dziwny osad

    Witam Czy ktoś się orientuje co to może być

    Wyświetlenia: 1834 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Dziwny osad

    Witam Takie coś mi się pojawiło w akwarium Czy ktoś orientuje się co to może byc

    Wyświetlenia: 596 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Brązowy osad na ściankach akwarium

    Ostatnio po dodaniu roślin do akwarium, po 2 dniach zauważyłem brązowy osad na 1/3 wysokości akwarium. Jestem nowy w akwarystyce, więc nie wiem co zrobić. Proszę o pomoc co mam z tym zrobić.

    Wyświetlenia: 2124 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Czym karmić razbory klinowe i pielęgniczki kakadu

    Chciałem się dowiedzieć czy karmicie swoje razbory klinowe i pielęgniczki kakadu i czy macie jakieś pokarmy zaspokajające potrzeby obu tych gatunków. Moje rybki żyjące w 54l akwarium karmię: - Tetra M...

    Wyświetlenia: 2151 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Wieczny osad na szybie, piasku i kamieniach

    Witajcie, mam akwarium 160l brutto. Na początku było mieszane kranowka z ro, ale w kranie GH=KH, więc przy podmiankach stosuję mineralizator GH+ one Plant. Ze 2 tygodnie temu wyniki (testy zoolek) b...

    Wyświetlenia: 2641 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Naleśnik Akwariowy, Piotr Baszucki, sik21, Totik i 348 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.