Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Czym czyścić osad na odbłyśnikach

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Obrazek

Osad na odbłyśnikach to zmora wszystkich akwarystów. Zobacz jak radzą z nim sobie Nasi Czytelnicy...czytaj więcej.

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Dziwny osad na roślinach

Cześć! Około 3 tygodnie temu założyliśmy zbiornik 90 l. Przez ten czas miał już miejsce pierwszy atak glonów, który chyba udało się zwalczyć. Na roślinach, pomimo regularnego cotygodniowego czyszczeni...

Wyświetlenia: 2252 | Odpowiedzi: 45 czytaj więcej...

• Czym jest (prawdziwe) akwarium holenderskie?

Do założenia tego wątku zachęciło mnie to, iż zauważyłem, że termin akwarium holederskie często używany jest "niewłaściwie" lub wręcz nadużywany. Zdarza się bowiem, że mianem tym określany j...

Wyświetlenia: 21083 | Odpowiedzi: 33 czytaj więcej...

• Mech na kokosie czym zamocować?

Witam, Mam połówkę kokosa i chcę zamocować na niej mech. Można przywiązać żyłką, jednak chcę tego uniknąć. Jak inaczej można zamocować mech na kokosie? A przy okazji, jak mocujecie monte carlo na kam...

Wyświetlenia: 546 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Nature Aquarium - z czym to się je?

http://www.roslinyakwariowe.pl/images/stories/wiadomosci/2013/marzec-2013/nam.jpg Pisząc o Nature Aquarium, najpierw trzeba przybliżyć postać Takashi'ego Amano, Japończyka, który wp...

Wyświetlenia: 19209 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• brązowawy osad/nalot przy podłożu

Mam prośbę o poradę- zaobserwowałem wczoraj dziwny jakby nalot przy przedniej szybie w podłożu - chodzi o te bardziej intensywne brązowe plamy w podłożu i tuż nad, na szybie. Co to może być? Dzięki. ...

Wyświetlenia: 769 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: h4ck3r i 51 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.