Karmnik Tetra MyFeeder
Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Czy żona wspiera Cię w akwarystyce?

Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną, oraz posty nie pasujące do innych działów.

A jak to wygląda u Was? :)

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda

Błąd w temacie ;)

Bez urazy...

Edit: Poprawiona zjedzona literka, dzięki :)

pitero21
Zainteresowany tematem

U mnie nie za bardzo to wygląda. Nie wspiera ale i nie przeszkadza :)

Wysłane z MI 6 przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl
    300 L - http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje ... 91#p492191
    100 L - https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusj ... 72150.html
    https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusj ... 71057.html

Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

Pozdrawiam Mirek

mirek5566
    Z dużym doświadczeniem

Miasto: okolice Lublina

Nie jest źle ;) Nawet zaryzykuję stwierdzenie, że wspiera [WHITE SMILING FACE]️

Wysłane z PRA-LX1 przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

Skajor
    Poznaje temat

Miasto: Poznań - Grunwald

Moja, jak ma jakąś delikatną sprawę do obgadania albo jakiś interes do mnie do, to zagaduje:
    " A jak tam roślinki kochanie? ". Daje mi się wygadać, a potem przechodzi do rzeczy :D

ramiras
    Zainteresowany tematem

Miasto: Barnstaple/Devon/UK

Na moją nie mogę narzekać :) Ogólnie lubi popatrzeć na akwaria, a nawet przy zakładaniu pomagała zawsze np. z owijaniem korzeni mchami czy preparowaniu sadzonek. Narzeka jedynie wtedy na bajzel jaki mam w salonie. Aha i standardowy tekst przy czyszczeniu akwariów: " Znowu tu chlapiesz, a dopiero wycierałam podłogi " Ostatnio narzeka na moje Bystrzyki Amandy, bo takie strachliwe i nie widać ich jak pływają i tylko tak zielono. Próbuje mnie namówić na zmianę jednego akwarium na pyszczaki czyli "kolorowa ryba i zero zieleniny".

Andersen
    Zainteresowany tematem

Miasto: Katowice

Narzeka jedynie wtedy na bajzel jaki mam w salonie. Aha i standardowy tekst przy czyszczeniu akwariów: " Znowu tu chlapiesz, a dopiero wycierałam podłogi "

Nie wspiera ale i nie przeszkadza

Tak samo.
    Moja, jak mam bardziej grubszą robotę niż tylko dolanie wody to wychodzi na kawę do koleżanki.

pietach
    Znający temat

Miasto: Wschowa

Nie mogę narzekać :-). Na urodziny dostałem zestaw Rio 18o Juwela!
    Pozdrawiam :-)
    Tomek B.
    jestem też na https://wawarium.pl

Tomasz Bauer.
    Poznaje temat

Miasto: Warszawa

Mały update dziś po otwarciu Microbe-lift Special Blend powiedziała że mogę się pakować :mrgreen::mrgreen:

Andersen
    Zainteresowany tematem

O dziwo nie krzyczy od 6 miesięcy na wiszący na sznurku filtr RO na kaloryferze nad wanną. A myślałem, że będę musiał co tydzień go rozkładać. Normalnie szacun. Marudzi tylko, że roślin za dużo i rybki nie mają gdzie pływać. Miało to jednak plus bo dała namówić się większe akwarium, żeby "rybki" miały więcej wody.

Robi68
    Zainteresowany tematem

Tomasz Bauer. napisał(a):Nie mogę narzekać :-). Na urodziny dostałem zestaw Rio 18o Juwela!

Każdy by tak chciał :) Winszuję :)

Piotr Baszucki
    roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda

Moja żona postępowała podobnie jak żony większości z Was. Nie jest fanką tego hobby , ba bywały okresy że nawet była zazdrosna o to że więcej czasu poświęcam na pielęgnację akwarium niż jej ale z czasem przywykla. Raz nawet musiałem na dwa miesiące wyjechać i zostawiłem szkiełko pod jej opieką i powiem Wam że po powrocie byłem miło zaskoczony :D
    Na dzień dzisiejszy jestem w trakcie rozbudowy domu gdzie w centralnym punkcie salonu wygospodarowala miejsce specjalnie dla mnie i mojego szkiełka wiec chyba śmiało mogę stwierdzić że udało mi się ją po tych kilku latach przekonać do akwarystyki :)
    Pozdrawiam Łukasz :)

bielu1985
    Stały bywalec

Miasto: Ogrodzieniec

Heh ja też projektując swój dom zrobiłem miejsce na akwarium w salonie. Przy kolejnych zmianach, które robiliśmy w projekcie zawsze pamiętała, że trzeba przestawić albo zmieścić moje akwarium. Czasem musiałem wyperswadować, że tak to narysowałem bo tu musi być akwarium i już 8).

Andersen
    Zainteresowany tematem

Moja żona jest dobra w te klocki. :mrgreen:
    Nie udzielam porad na PW.
    https://www.youtube.com/watch?v=aD4SdwjW8g8
    https://www.youtube.com/watch?v=_VvspUYMeWk

Zanim zastosujesz się do czyjejś rady zobacz jak to wygląda w zbiorniku u osoby która Ci radzi. Unikaj porad ludzi którzy zbiornik roślinny widzieli na zdjęciu a jest tu kilku takich.

weder
    Z dużym doświadczeniem

Miasto: Gdynia

No to ja moja musze pochwalić :-)
    Cześć ryb wybierała ona. Uwagi do aranżacji ma caly czas ale trafne. Nawet korzenie ostatnio kazała kupić żeby restart w jednym baniaku zrobić.
    I nie ma za to dużych wymagań. Tylko większy dom z baniakiem pod skalary :-)

Wojtekxxx9
    Stały bywalec

No u mnie to masakra, heh nawet wielkosc akwa musialem targowac :) nie odbiera akwa jako dekoracje a zbedny klocek w pokoju heh

mmax25
    Poznaje temat

Tak jak Ty jej fryzjera, kosmetyczkę itp :-D

Wojtekxxx9
    Stały bywalec

Żona jak żona ale mnie najbardziej wspierała teściowa :mrgreen: . Kupiłem sobie zestaw 90x45x45 +hwi 150w.... I walczyłem z glonami i marniejącymi roślinami dobre 1.5 roku...Po zakupie wszystkich możliwych środków,testów,RO i tym podobnych rzeczy pewnego dnia wyszedłem wcześniej z pracy i zobaczyłem że moja teściowa wyłącza listwę od baniaka i włącza ja przed moim powrotem do domu :?:shock::shock::? I tak mniej więcej zakończyła się moja przygoda z teściową oraz żoną.

MałyHeniek
    Poznaje temat

Rozwod i wyprowadzka :D? No tak po co sie ma swiecic jak nikt nie patrzy :D

Wysłane z HUAWEI Y560-L01 przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

Andersen
    Zainteresowany tematem

U mnie jest OK, nie dosyć, że nie czepia się ciągłych zmian takich jak wielkość szkła, szafki, toleruje ceny osprzętu :lol: sami wiecie ile kosztuje np. Lampa RAZOR;) to jeszcze wspiera podczas zawodów :D

greg1978
    Aquascaping Team Poland

Miasto: Ostrów / Kalisz

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
    bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
    pielęgnacji akwarium.
    idź do sklepu

Użytkownicy przeglądający ten dział: aygora, Eriado, italak, jarw, michalkrk, Piotr Baszucki