Wkład filtracyjny Tetra BalanceBalls
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Czy żona wspiera Cię w akwarystyce?

Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną, oraz posty nie pasujące do innych działów.

A jak to wygląda u Was? :)

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda

Błąd w temacie ;)

Bez urazy...

Edit: Poprawiona zjedzona literka, dzięki :)

pitero21
Zainteresowany tematem

U mnie nie za bardzo to wygląda. Nie wspiera ale i nie przeszkadza :)

Wysłane z MI 6 przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl
300 L - http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje ... 91#p492191
100 L - https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusj ... 72150.html
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusj ... 71057.html

Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

Pozdrawiam Mirek

mirek5566
Z dużym doświadczeniem

Miasto: okolice Lublina

Nie jest źle ;) Nawet zaryzykuję stwierdzenie, że wspiera [WHITE SMILING FACE]️

Wysłane z PRA-LX1 przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

Skajor
Zainteresowany tematem

Miasto: Poznań - Grunwald

Moja, jak ma jakąś delikatną sprawę do obgadania albo jakiś interes do mnie do, to zagaduje:
" A jak tam roślinki kochanie? ". Daje mi się wygadać, a potem przechodzi do rzeczy :D

ramiras
Zainteresowany tematem

Miasto: Barnstaple/Devon/UK

Na moją nie mogę narzekać :) Ogólnie lubi popatrzeć na akwaria, a nawet przy zakładaniu pomagała zawsze np. z owijaniem korzeni mchami czy preparowaniu sadzonek. Narzeka jedynie wtedy na bajzel jaki mam w salonie. Aha i standardowy tekst przy czyszczeniu akwariów: " Znowu tu chlapiesz, a dopiero wycierałam podłogi " Ostatnio narzeka na moje Bystrzyki Amandy, bo takie strachliwe i nie widać ich jak pływają i tylko tak zielono. Próbuje mnie namówić na zmianę jednego akwarium na pyszczaki czyli "kolorowa ryba i zero zieleniny".

Andersen
Zainteresowany tematem

Miasto: Katowice

Narzeka jedynie wtedy na bajzel jaki mam w salonie. Aha i standardowy tekst przy czyszczeniu akwariów: " Znowu tu chlapiesz, a dopiero wycierałam podłogi "

Nie wspiera ale i nie przeszkadza

Tak samo.
Moja, jak mam bardziej grubszą robotę niż tylko dolanie wody to wychodzi na kawę do koleżanki.

pietach
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Wschowa

Nie mogę narzekać :-). Na urodziny dostałem zestaw Rio 18o Juwela!
Pozdrawiam :-)
Tomek B.
jestem też na https://wawarium.pl

Tomasz Bauer.
Poznaje temat

Miasto: Warszawa

Mały update dziś po otwarciu Microbe-lift Special Blend powiedziała że mogę się pakować :mrgreen: :mrgreen:

Andersen
Zainteresowany tematem

O dziwo nie krzyczy od 6 miesięcy na wiszący na sznurku filtr RO na kaloryferze nad wanną. A myślałem, że będę musiał co tydzień go rozkładać. Normalnie szacun. Marudzi tylko, że roślin za dużo i rybki nie mają gdzie pływać. Miało to jednak plus bo dała namówić się większe akwarium, żeby "rybki" miały więcej wody.

Robi68
Zainteresowany tematem

Tomasz Bauer. napisał(a):Nie mogę narzekać :-). Na urodziny dostałem zestaw Rio 18o Juwela!

Każdy by tak chciał :) Winszuję :)

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Moja żona postępowała podobnie jak żony większości z Was. Nie jest fanką tego hobby , ba bywały okresy że nawet była zazdrosna o to że więcej czasu poświęcam na pielęgnację akwarium niż jej ale z czasem przywykla. Raz nawet musiałem na dwa miesiące wyjechać i zostawiłem szkiełko pod jej opieką i powiem Wam że po powrocie byłem miło zaskoczony :D
Na dzień dzisiejszy jestem w trakcie rozbudowy domu gdzie w centralnym punkcie salonu wygospodarowala miejsce specjalnie dla mnie i mojego szkiełka wiec chyba śmiało mogę stwierdzić że udało mi się ją po tych kilku latach przekonać do akwarystyki :)
Pozdrawiam Łukasz :)

bielu1985
Stały bywalec

Miasto: Ogrodzieniec

Heh ja też projektując swój dom zrobiłem miejsce na akwarium w salonie. Przy kolejnych zmianach, które robiliśmy w projekcie zawsze pamiętała, że trzeba przestawić albo zmieścić moje akwarium. Czasem musiałem wyperswadować, że tak to narysowałem bo tu musi być akwarium i już 8).

Andersen
Zainteresowany tematem

Moja żona jest dobra w te klocki. :mrgreen:
Nie udzielam porad na PW.
https://www.youtube.com/watch?v=aD4SdwjW8g8
https://www.youtube.com/watch?v=_VvspUYMeWk

Zanim zastosujesz się do czyjejś rady zobacz jak to wygląda w zbiorniku u osoby która Ci radzi. Unikaj porad ludzi którzy zbiornik roślinny widzieli na zdjęciu a jest tu kilku takich.

weder
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Gdynia

No to ja moja musze pochwalić :-)
Cześć ryb wybierała ona. Uwagi do aranżacji ma caly czas ale trafne. Nawet korzenie ostatnio kazała kupić żeby restart w jednym baniaku zrobić.
I nie ma za to dużych wymagań. Tylko większy dom z baniakiem pod skalary :-)

Wojtekxxx9
Stały bywalec

No u mnie to masakra, heh nawet wielkosc akwa musialem targowac :) nie odbiera akwa jako dekoracje a zbedny klocek w pokoju heh

mmax25
Poznaje temat

Tak jak Ty jej fryzjera, kosmetyczkę itp :-D

Wojtekxxx9
Stały bywalec

Żona jak żona ale mnie najbardziej wspierała teściowa :mrgreen: . Kupiłem sobie zestaw 90x45x45 +hwi 150w.... I walczyłem z glonami i marniejącymi roślinami dobre 1.5 roku...Po zakupie wszystkich możliwych środków,testów,RO i tym podobnych rzeczy pewnego dnia wyszedłem wcześniej z pracy i zobaczyłem że moja teściowa wyłącza listwę od baniaka i włącza ja przed moim powrotem do domu :? :shock: :shock: :? I tak mniej więcej zakończyła się moja przygoda z teściową oraz żoną.

MałyHeniek
Zainteresowany tematem

Rozwod i wyprowadzka :D? No tak po co sie ma swiecic jak nikt nie patrzy :D

Wysłane z HUAWEI Y560-L01 przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

Andersen
Zainteresowany tematem

U mnie jest OK, nie dosyć, że nie czepia się ciągłych zmian takich jak wielkość szkła, szafki, toleruje ceny osprzętu :lol: sami wiecie ile kosztuje np. Lampa RAZOR ;) to jeszcze wspiera podczas zawodów :D

greg1978
Aquascaping Team Poland

Miasto: Ostrów / Kalisz

MałyHeniek napisał(a):Po zakupie wszystkich możliwych środków,testów,RO i tym podobnych rzeczy pewnego dnia wyszedłem wcześniej z pracy i zobaczyłem że moja teściowa wyłącza listwę od baniaka i włącza ja przed moim powrotem do domu :? :shock:

Dobry scenariusz na "Trudne sprawy" :)

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Moja pani z biegiem lat przyzwyczaiła się do kilku szkieł w domu. Nigdy nie neguje moich decyzji związanych z wydatkami na "gadżety ", często mówi - dodaj parę PLN i kup coś lepszego. Fakt zajęło mi to kilka lat :). Jestem jej wdzięczny za zrozumienie. Nie wiem czemu ale podobają się jej moje akwaria tuż po zalaniu. Jak zarosną to mówi że brzydko jest bo za dużo roślin. ??? Nie mam pojęcia o co jej chodzi :mrgreen:

korzon
Stały bywalec

Miasto: Wałbrzych

korzon napisał(a):Moja pani z biegiem lat przyzwyczaiła się do kilku szkieł w domu. Nigdy nie neguje moich decyzji związanych z wydatkami na "gadżety ", często mówi - dodaj parę PLN i kup coś lepszego. Fakt zajęło mi to kilka lat :). Jestem jej wdzięczny za zrozumienie. Nie wiem czemu ale podobają się jej moje akwaria tuż po zalaniu. Jak zarosną to mówi że brzydko jest bo za dużo roślin. ??? Nie mam pojęcia o co jej chodzi :mrgreen:

No moja zonka to najchetniej by wywalila moje akwarium. Mam zbiornik 2 tyg po zalaniu :) Wlasnie kupilem rybki, a krewetki i slimaki maja dojsc jutro lub pojutrze to mam nadzieje, ze jej sie spodoba. Swoja droga jak juz beda krewetki to zamieszcze kilka fotek powiecie mi co sadzicie, tylko z wyrozumialoscia prosze dla amatora :) Szczerze to walczylem, zeby jakiekolwiek akwa kupic, a teraz to co mam chyba zaczyna jej sie podobac ( mam nadzieje :D ). Jednak na wieksze to nie mam co liczyc.. Ach te baby heh

mmax25
Poznaje temat

Czy żona wspiera Cię w akwarystyce?

Oczywiscie.

Nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej oboje nawzajem blokujemy sie w kwestii naszych zainteresowan. Kazda ze stron musi miec kawalek swojej wlasnej przestrzeni, czegos tylko dla siebie. Tak funkcjonuja zdrowe relacje miedzy soba nawzajem.

aquamateo
Z dużym doświadczeniem

aquamateo napisał(a): Czy żona wspiera Cię w akwarystyce?

Oczywiscie.

Nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej oboje nawzajem blokujemy sie w kwestii naszych zainteresowan. Kazda ze stron musi miec kawalek swojej wlasnej przestrzeni, czegos tylko dla siebie. Tak funkcjonuja zdrowe relacje miedzy soba nawzajem.

Święte słowa

faflo79
Poznaje temat

Powiązane tematy
  • Czy masz już tegoroczny kalendarz?

http://www.roslinyakwariowe.pl/images/stories/wiadomosci/2012/marzec-2012/kalendarz-news.jpg Czy nad Twoim biurkiem wisi już najnowszy kalendarz ADA 2012 z fotografiami Pana Takashiego Amano? ...

Wyświetlenia: 233 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
pielęgnacji akwarium.
idź do sklepu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot], Maronl i 56 gości