DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog roślin
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Czy to może się podobać?

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

01 cze 2018, 19:50 Czy to może się podobać?  (#1)  

525l, filtr aqel 650(chyba) oswietlenie 4x 58w t8 + 3x listwy led po 15w , filtracja 24h , swiatlo 12/24 wegiel w plyne sporadycznie co2 butla,
Mieczyki, gupiki, zbrojniki, neony, redchery ,amano ,filtrujace, molinezje ,glonojad syjamski, kirysy 5 gatunkow, małże, bojownik, parametry w normie wedlug testow kropelkowych w jbl, Czyżby chaotyczne rozmieszczenie roslin pozytywnie wpywalo na kondycje ryb , skorupiaków i ogólna kondycje samego baniaka?

danzel199
Początkujący

danzel199 napisał(a):525l, filtr aqel 650(chyba) oswietlenie 4x 58w t8 + 3x listwy led po 15w , filtracja 24h , swiatlo 12/24 wegiel w plyne sporadycznie co2 butla,
Mieczyki, gupiki, zbrojniki, neony, redchery ,amano ,filtrujace, molizezje ,glonojad syjamski, kirysy 5 gatunkow, małże, bojownik, parametry w normie wedlug testow kropelkowych w jbl, Czyżby chaotyczne rozmieszczenie roslin pozytywnie wpywalo na kondycje ryb , skorupiaków i ogólna kondycje samego baniaka?
IMG_20180601_190737.jpeg
IMG_20180601_190719.jpeg
IMG_20180601_190657.jpeg
Akwarium ładne raczej na konkurs go nie ma sensu go wysyłać, ale rośliny w dobrej kondycji. Nie wiem skąd pomysł, że rozmieszczenie roślin wpływa na kondycję ryb. Oczywiście że nie wpływa.

Bigorro
Poznaje temat

Powiązane tematy
  • Czy odbije

Zrobiłem dwa dni temu przecinkę i dość mocno wyciąłem Alternanthera reineckii tak jak widać na zdjęciu czy coś z tego będzie a może skopałem robotę :( .

Wyświetlenia: 568 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

• Rośliny się rozpuszczają

Witam serdecznie, toczyłem walkę z glonami (długie nitki), podałem co w ilości 3x więcej niż zaleca producent, na drugi dzień ponownie. Po tym glony prawie w całości ustąpiły, ale rośliny zaczęły się ...

Wyświetlenia: 238 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Problem z zalogowaniem się do sklepu

Witam mam problem ze złożeniem zamówienia na parę śietlówek nie mogę założyć konta do sklepu żadnego ani konta na stałe tak jak i nie moge zamówić bez logowania wiadomość która ciągle wyskakuje to We...

Wyświetlenia: 257 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Czego może brakować?

Witam, Chciałbym Was podpytać co może być nie tak z nawożeniem że rośliny nie chcą mi się wybarwiać Rotala Rotundifolia Red (choć mam wątpliwości czy ktoś nie pomylił...), Rotala macrandra. Dla przyk...

Wyświetlenia: 165 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Rozpuszczanie się roślin - spostrzeżenie

Pewnie niektórzy akwaryści spotkali się z taką sytuacją, ze po zakupie roślinki i wsadzeniu jej do akwarium po kilku dniach rozpuściła się. Właśnie spotkałem się z tym zjawiskiem. W zeszłym tygodniu z...

Wyświetlenia: 323 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.