Warto zobaczyć

Ranking akwariów

Obejrzyj ranking akwariów i oddaj swój głos

Forum dyskusyjne
Ponad 45 000 akwarystów wymieniających swoje doświadczenia i dzielących się wiedzą na forum.
Galerie, recenzje, nowości i ciekawostki.

Ten dział Forum przegląda 100 użytkowników:
5 zalogowanych, 0 ukrytych i 95 gości
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Czy te kamienie można dać do akwarium?

Nasze nowinki, ciekawostki i zapowiedzi wydarzeń.
Ogólne dyskusje związane z akwarystyką.
Posty nie pasujące do innych działów.

Witam, polalem octem te kamienie i pienienia nie zauważyłem, ale nie jestem pewien jak wygląda to pienienie. Czy ktoś z was może się orientuje czy te kamienie można dać do akwarium ? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Zdjęcia kamieni w załącznikach.
Załączniki
IMG_20170517_183039.jpg
IMG_20170517_183049.jpg
IMG_20170517_183100.jpg

conorian
Początkujący

A w jakim celu? Bo aranzacyjnie to tak sobie.
Pozdrawiam DarekP

onem
Poznaje temat

Miasto: Wysoka

Właśnie w celach aranżacyjnych. A mógłbyś powiedzieć czemu się średnio nadają?;)

conorian
Początkujący

Nie no z gustami nie staram się dyskutować, to rzecz indywidualna. Natomiast jeśli chciałbyś zrobic akwarium w którymś ze stylów pokazywanych na tym forum, a trzymającym określony poziom, to powinieneś raczej poszukać innego rodzaju kamienia.
Oczywiście nie mam zamiaru negowac twojego wyboru. Tylko zwracam ci uwagę na coś co mogłeś pominąć ;-)
Pozdrawiam DarekP

onem
Poznaje temat

Miasto: Wysoka

Ten kamień wygląda trochę jak granit ale pewności nie ma. Granit nie zmienia parametrow wody więc mozna go uzywać. Najlepiej zrób "test octowy". Polej kamień odrobiną octu - jak będzie się mocno pienić to lepiej daj sobie spokój .

Angar
Początkujący

Powiązane tematy
  • Jak czyścić kamienie i korzenie z glonów

W restartowanym zbiorniku na kamieniach i szybach mam wysyp zielenic jak się tego pozbyć ph 6,8-7,4 no3-5mg no2-0mg nawożone CO2

Wyświetlenia: 29007 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

• Jak łączyć ze sobą kamienie w aranżacji

Ostatnio pokazywałem Wam projekt styropianowej podstawy aranżacji: http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/akwarystyka/diy-zrob-to-sam/styropian-jako-podstawa-konstrukcji-do-aranzacji-66473.html Tym...

Wyświetlenia: 3515 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Kamienie - jakie się nadają...

Witam w związku z otrzymaniem ciekawej oferty kamienia po 9,50 zł za kg mam pytanie. Mam dwa rodzaje kamieni do wyboru Zrobiłem jednak test ocetem Kamien1.jpg oddziaływuje tylko na białej strefie al...

Wyświetlenia: 5239 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

• Kamienie do sauny w akwarium?

Witam, jestem tu nowy, więc z góry przepraszam jeśli moje pytanie może się wydać głupie :wink: Szukałem na forach i ogólnie w internecie, ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi. Interesuje mnie czy k...

Wyświetlenia: 3822 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Salon firmowy w Krakowie

Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu i galerii
akwariów w Krakowie przy ul. Wielickiej 42a.

Poniedziałek-piątek: 12:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00

mapa dojazdu

Użytkownicy przeglądający ten dział: holenderskiebartek90, macieq112, Radzio8, slawek120l, Yanosik i 95 gości