Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Czy jest to ludwigia?

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

04 sty 2020, 22:19 Czy jest to ludwigia?  (#1)  

Witam Wszystkich. Od pewnego czasu jestem w posiadaniu tej rośliny, jednak mam mały kłopot z jej identyfikacją. Bardzo proszę o pomoc szanownych forumowiczów.
Załączniki
IMG_20200104_131351.jpg

Mariusz 1975
Początkujący

05 sty 2020, 00:55 Re: Czy jest to ludwigia?  (#2)  

Mariusz 1975 napisał(a):Witam Wszystkich. Od pewnego czasu jestem w posiadaniu tej rośliny, jednak mam mały kłopot z jej identyfikacją. Bardzo proszę o pomoc szanownych forumowiczów.
Tak to jest Ludwigia ale nie pytaj, która tych odmian jest dużo.

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

Powiązane tematy
  • Ludwigia red mini tak jakby gnije

Witam Jestem tu nowy. Ostatnio postanowiłem założyć akwarium i z racji że byłem zielony, przed założeniem dużo czytałem. Wiedzę teoretyczną jakąś mam, ale niestety praktyczną dopiero nabywam. Piszę ...

Wyświetlenia: 980 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

• Pijawka? Zostawić czy unicestwić?

Cześć, ostatnio oglądając akwarium zauważyłem pijawkę, próbowałem złapać natomiast uciekła w podłoże, i teraz pytanie czy pijawka może w jakiś sposób wpłynąć na wzrost roślin ? Szczególnie eleocharisa...

Wyświetlenia: 651 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• Pomóżcie zlokalizować co to jest

Dziś zaobserwowałem to w akwarium. Nie wiem co to nigdy tego nie widziałem. Co z tym zrobić?

Wyświetlenia: 347 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Czy to niedobór żelaza oraz innego mikro?

Po raz kolejny muszę zasięgnąć Waszej porady. Powoli wyprowadzam moje akwarium do zdrowego stanu, pozbyłem się krasnorostów i innych glonów (jak na razie). Mam wody okolo 220l. Parametry z wczoraj za...

Wyświetlenia: 978 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

• Bucephalandra - czy ta roslina może być "owłosiona" :)?

Mam kilka gałązek tej roślinki i na niektórych liściach pojawiły się jakiś czas temu kępki czegoś co trochę przypomina krasnorost ale... pojawiają się one nie w losowych miejscach lecz zawsze na falis...

Wyświetlenia: 322 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.