Wkład filtracyjny Tetra BalanceBalls
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Cześć, mam pytanie odnośnie przyklejania tła na akwarium cz

Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną, oraz posty nie pasujące do innych działów.
Cześć, mam pytanie odnośnie przyklejania tła na akwarium czym , jest jakaś skuteczna metoda?

dawid240
Początkujący

Zależy od tła. Ja kleiłem folie z papierniczego na wodę.
Juwel ma specjapny klej... Sa pewnie jeszcze inne tła i metody klejenia

Dark
Początkujący

Raz przykleilem na mydło z wodą było super ale po tygodniu znowu wyskoczyły bomble :/ A co.do.tla to.zwykle.z sklepu

dawid240
Początkujący

Ja sobie zamówiłem czarne spienione pcv 3mm docięte na wymiar i po prostu wsunąłem za tylną szybę - trzyma się samo od dołu opierając o szafkę od góry dociśnięte przez wloty węży od filtra.

szarlej
Aktywny użytkownik

Miasto: Tarnów

U mnie na tył zbiornika poszla folia a na komin wlasnie pcv, ale wklejone na sylikon akwarystyczny. Nie dalem pcv na calość bo nie chcialem kleic w baniaku... A po zewnetrznej... Zawsze woda moze tam wpaść... Moga powstać zacieki

Dark
Początkujący

Kleiłem swoje klejem Juwela do tła. Bardzo dobrze trzyma, tylko trzeba dać mu wyschnąć i porządnie zebrać/ściągnąć klej spod tła - jest taka specjalna packa.

walaxb01
Poznaje temat

W roli tła świetnie sprawdza się wałek i farba wodna jeśli oczywiście nie chcesz wzorów czy zdjęcia.

BOROTom
Aktywny użytkownik

Plyn do naczyń w spryskiwaczu do kwiatków. Czarna folia kupiona w sklepie.

Qubass
Początkujący

Woda z płynem do naczyń lub szamponem dla dzieci, spryszkujesz ścianę, przyklejasz folie, obcinacz z zapasem, kartą lub czymś podobnym zaczynając od środka na zewnątrz usuwasz płyn i powietrze i docenisz nożem do tapet.
Nie znam się, więc się wypowiem.

zmijka85
Znający temat

Miasto: Rzeszów

Powiązane tematy
  • Bonsai Wood - korzenie na drzewko w akwarium

bonsai3.jpg Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty korzeni do akwarium. Nowością są korzenie BONSAI Wood, które pozwalają na stworzenie efektu drzewka w akwarium. Korzenie można zakupić na szt...

Wyświetlenia: 1490 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Oferta w sklepie Akwarium Opti White różnica?

Witam Zauważyłem że do oferty trafiły akwaria Nattec OptiWhite. Proszę mi powiedzieć jaka jest różnica między waszą produkcją a Nattec bo cenowo jest ogromna. To nie trochę strzał w kolano ?...

Wyświetlenia: 738 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• Aranżacje akwarium

ranking.jpg Miło mi poinformować iż otrzymaliśmy ciekawą propozycję współpracy ze strony aquadesignerów, którzy od wielu miesięcy są na pierwszym miejscu naszego forumowego rankingu akwariów. Więc...

Wyświetlenia: 471 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Korzenie do akwarium

korzenie-mangrowiec.jpg Oferta naszych korzeni powiększyła się, zapraszam: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/korzenie-kamienie-ozdoby/korzenie-akwarium-c-23_650.html?only_recommended=0&only_bun...

Wyświetlenia: 341 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Akwarium 300x60x60cm ze szkła OptiWhite

https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-fp-nowyb1-28c46a4f6813b49a1cc12daba1d1d41d.jpg Mieliśmy przyjemność przygotowywać zbiornik dla kolejnego sympatyka naszego Serwisu. Tym ...

Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
pielęgnacji akwarium.
idź do sklepu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 45 gości