Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Cześć, mam pytanie odnośnie przyklejania tła na akwarium cz

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Cześć, mam pytanie odnośnie przyklejania tła na akwarium czym , jest jakaś skuteczna metoda?

dawid240
Początkujący

Zależy od tła. Ja kleiłem folie z papierniczego na wodę.
Juwel ma specjapny klej... Sa pewnie jeszcze inne tła i metody klejenia

Dark
Zainteresowany tematem

Raz przykleilem na mydło z wodą było super ale po tygodniu znowu wyskoczyły bomble :/ A co.do.tla to.zwykle.z sklepu

dawid240
Początkujący

Ja sobie zamówiłem czarne spienione pcv 3mm docięte na wymiar i po prostu wsunąłem za tylną szybę - trzyma się samo od dołu opierając o szafkę od góry dociśnięte przez wloty węży od filtra.

szarlej
Aktywny użytkownik

Miasto: Tarnów

U mnie na tył zbiornika poszla folia a na komin wlasnie pcv, ale wklejone na sylikon akwarystyczny. Nie dalem pcv na calość bo nie chcialem kleic w baniaku... A po zewnetrznej... Zawsze woda moze tam wpaść... Moga powstać zacieki

Dark
Zainteresowany tematem

Kleiłem swoje klejem Juwela do tła. Bardzo dobrze trzyma, tylko trzeba dać mu wyschnąć i porządnie zebrać/ściągnąć klej spod tła - jest taka specjalna packa.

walaxb01
Poznaje temat

W roli tła świetnie sprawdza się wałek i farba wodna jeśli oczywiście nie chcesz wzorów czy zdjęcia.

BOROTom
Zaawansowany użytkownik

Plyn do naczyń w spryskiwaczu do kwiatków. Czarna folia kupiona w sklepie.

Qubass
Początkujący

Woda z płynem do naczyń lub szamponem dla dzieci, spryszkujesz ścianę, przyklejasz folie, obcinacz z zapasem, kartą lub czymś podobnym zaczynając od środka na zewnątrz usuwasz płyn i powietrze i docenisz nożem do tapet.
Nie znam się, więc się wypowiem.

zmijka85
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Rzeszów

Powiązane tematy
  • Akwarium a la Diana Walstad

Zapraszam wszystkich, którzy po lekturze książki pt. "Rośliny w akwarium", założyli lub chcą założyć "akwarium a la Diana Walstad". Jakie macie dotychczasowe osiągnięcia, doświadcz...

Wyświetlenia: 691562 | Odpowiedzi: 4249 czytaj więcej...

• 064l - Moje pierwsze akwarium - pini2000

Cześć wszystkim. Od bardzo dawna nosiłem się z zamiarem kupna akwarium, wreszcie dzięki pomocy kuzyna udało mi się skompletować cały sprzęt i zalałem swój pierwszy zbiornik 19.02 około 21 godziny. N...

Wyświetlenia: 179 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Akwarium low tech 21 wieku

https://www.youtube.com/watch?v=JCLJxymH6sk Zakładamy zbiornik low techowy 21 wieku, czyli nowoczesny ale po staremu, jeśli można tak powiedzieć. Nowoczesne z uwagi na zastosowane tutaj rośliny, w...

Wyświetlenia: 235 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Z Wabi-Kusa do akwarium

https://www.youtube.com/watch?v=4SPbd61cuTE Można i tak ;)

Wyświetlenia: 953 | Odpowiedzi: 20 czytaj więcej...

• 600l Akwarium biotopowe. Strumień Zen - Wlochy

https://www.youtube.com/watch?v=KxPPgxzoGKY W dzisiejszym filmie zbiornik prezentujący strumień Zena w parku regionalnym Gessi San Lazzaro di Savena we Włoszech. Akwarium zajęło 4 miejsce w konkrsi...

Wyświetlenia: 212 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.