Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Co warto polecić - produkty Aquatic-Nature

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
ObrazekZapraszamy do kolejnej cześci cyklu CO WARTO POLECIĆ, w którym wybieramy kilkadziesiąt najlepszych i najbardziej trafionych produktów róznych firm akwarystycznych. Tym razem doradzamy najlepsze produkty belgijskiej firmy Aquatic-Nature, producenta akcesoriów do akwarystyki roślinnej...czytaj więcej.
Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 126l - Silmple Nature - beszamel

Tym razem przedstawiam aranżacje w stylu nature. Coś prostego w utrzymaniu oraz pielęgnacji. Sprzęt: Akwarium 80x35x45 126l Filtracja Aquael Ultramaxx2000 wypełniony matrixem oraz purigenem do tego g...

Wyświetlenia: 1326 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

• 250l - Lost in Nature - Kamil Sobala

Wymiary akwarium - 100x50x50 Optiwhite Szafka made by roslinyakwariowe Skały i korzenie ancient stone i ancient wood Hardscape wykonany własnoręcznie Oświetlenie - CHIHIROS LED RGB 90 68W + ...

Wyświetlenia: 1926 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

• 050l - Scaper's Nature - PKS_26

Witam forum po długiej przerwie, przedstawiam zbiornik w stylu nature, który wystartował wczoraj (17.04.2020) Wymiary : 45x31hx36 50L Oświetlenie: 2x Chihiros RGB 45 wysoko podwieszone i na 7...

Wyświetlenia: 3987 | Odpowiedzi: 45 czytaj więcej...

• ADAVIEW: Seeking the origin of Nature Aquarium

https://www.youtube.com/watch?v=5sIhCULr2qg Zapraszam do obejrzenia i dyskusji. Do mnie przyznam nie przemawia do końca ostateczny layout.

Wyświetlenia: 1722 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• 200l - Spirit of Nature - Piotr Michalski

Letniego wieczoru siedziałem przy książce Takashi Amano "Aquascape a piece of living art". Zainspirowany lekturą postanowiłem zmienić aranżację. Tym razem chciałem stworzyć aranż w stylu Ryo...

Wyświetlenia: 9449 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.