Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Co to za rybka ?



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



09 kwi 2019, 11:25 Co to za rybka ?  (#1)  

Dostałem jako prezent i nie wiem jak się nazywa
IMG_20190409_111419.jpeg
(41.96 KiB) Pobrane 605 razy
IMG_20190409_111421.jpeg
(41.54 KiB) Pobrane 605 razy

VerteN
Początkujący

Posty: 10
Dołączył: 09 kwi 2019, 11:20

09 kwi 2019, 11:45 Re: Co to za rybka ?  (#2)  

VerteN napisał(a):Dostałem jako prezent i nie wiem jak się nazywa
IMG_20190409_111421.jpeg
IMG_20190409_111419.jpeg
Bocja siatkowana.

Avatar użytkownika
Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Posty: 9037
Dołączył: 16 lut 2007, 11:46
Miasto: Zamość PL, Manchester UK.











Powiązane tematy
  • Co się dzieje z tą rybka

    Witam mam mały problem mianowicie dziwne zachowanie rybki pływa normalnie ale po chwili kładzie się na kamieniu coś jej dolega DSC_0215.JPG DSC_0214.JPG DSC_0213.JPG ?

    Wyświetlenia: 7308 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Co to za rybka?

    Witam kupiłem w sklepie rybkę na zdjęciu ponieważ bardzo mi się podobała i była pod nazwą paletka. Niestety pp sprawdzeniu w internecie okazało się że to nie jest paletka. Może i ktoś powiedzieć co to...

    Wyświetlenia: 1013 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Zagadkowa (rybka)?

    Witam, Zauważyłem dziś dziwną rybkę(?), w moim 30L krewetkarium ;) Zastanawia mnie co to za stworzonko skoro w akwarium są tylko Red cherry oraz Rozbory Galaxy ;) Ostatnio przerzucałem jeszcze z drugi...

    Wyświetlenia: 6034 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Ta rybka jest kotna ??

    To jest samica gupika , ona jest kotna jak tak, to za ile sie okoci ?? ( jest to młoda samica )

    Wyświetlenia: 486 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Jaka rybka do krewetkarium - polująca na oczliki

    Najpierw muszę chyba odtrąbić sukces - po trzech tygodniach od wprowadzenia krewetek CR i Red Cherry - żadna nie padła i było już kilka wylinek. Sukcesem w tym wszystkim jest fakt, że nie stosuję wody...

    Wyświetlenia: 10577 | Odpowiedzi: 20 czytaj więcej...

  • Co to za rybka? Może kto wie?

    Jakiś miesiąc temu (może trochę dalej) kupiłam krewetki. Krewety wrzuciłam do akwa z mchem. Po kilku dniach zobaczyłam małą rybkę. Miała może ze 3-4 mm. Obecnie ciutkę podrosła bo ma tak ze 2 cm. W 9...

    Wyświetlenia: 1402 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Malutka srebrna rybka

    Tydzień temu w jednym ze sklepów zoologicznych widziałem cudowne stadko malutkiej srebrnej rybki, właściciel nie potrafił powiedzieć co to za gatunek, dziś byłem tam ze znajomym żeby ją zidentyfikował...

    Wyświetlenia: 6606 | Odpowiedzi: 27 czytaj więcej...

  • Co to za rybka ?

    Ktoś wie co to za ryba ?

    Wyświetlenia: 739 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Wieksza rybka do 40l ?

    Witam, mam pytanie, generalnie w akwarium mialem zazwyczaj male stadko neonow, natomiast od jakis 4-5 lat kazde neony, ktore mialem zyly w permanentnym strachu. tzn. zawsze sie chowaly gdzie sie da j...

    Wyświetlenia: 3903 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • Jaka to rybka?

    Witam. Tak jak na zdjęciu... Co to za rybka?

    Wyświetlenia: 747 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: kamil piputa, Naleśnik Akwariowy i 402 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.