Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Co to za robaczki.



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



10 lis 2020, 23:07 Co to za robaczki.  (#1)  

Cześć, mam takie oto robaczki na pływających roślinach.
Nie mam zielonego pojęcia co to jest i jak z tym walczyć.
Załączniki
20201110_162446.jpg
(440.18 KiB) Pobrane 591 razy
20201110_162500.jpg
(340.46 KiB) Pobrane 591 razy

Avatar użytkownika
Silintierka
Początkujący

Posty: 39
Dołączył: 10 maja 2016, 10:41
Miasto: Legionowo

10 lis 2020, 23:26 Re: Co to za robaczki.  (#2)  

Mszyce, raczej ciężko będzie się tego pozbyć bez wywalenia wszystkiego do kosza.

Aoi
Poznaje temat

Posty: 93
Dołączył: 21 gru 2019, 13:04











Powiązane tematy
  • Robaczki w akwarium

    Czy to są skoczogonki? Żyją na powierzchni wody i na roślinach wystających ponad taflę. Skaczą jak pchełki. Co z tym zrobić? Lepszego zdjęcia nie udało mi się zrobić telefonem. 20180828_184908.jpeg ...

    Wyświetlenia: 2595 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Czarne małe robaczki...

    Wotajcie. Może ktoś z Was bedzie wiedział co tobza robaczki zadomowiły się w moim krewetkarium. Są wielkości 1-2mm. W początkowej fazie były białe. Jeśli dubluję temat to bardzo proszę o przekierowani...

    Wyświetlenia: 1444 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • małe białe robaczki

    Witam. Mam w akwarium coś takiego: http://romanfra.webd.pl/akwarium/swinstwo%202.jpg ; http://romanfra.webd.pl/akwarium/swinstwo.jpg Część robali siedzi na szybac...

    Wyświetlenia: 699 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • pasiaste robaczki w akwarium

    witam !!! czy ktoś z was wie co to jest za stworzonko ?? ma tego trochę u siebie i nie wiem co z tym zrobić czy one mogą w jakiś sposób zgrożć rybkom

    Wyświetlenia: 4903 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

  • Robaczki w filtrze

    Kiedy potrząsnę kubełkiem w którym znajdują się BIO RIO, gąbka i włóknina to z rurki wylotowej wypadają jakieś tam drobne paprochy i małe robaczki przypominające nieco nicienie mikto (mają podobny ksz...

    Wyświetlenia: 735 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Krotkie biale robaczki

    Witajcie zbiornik ktory posiadam dojrzewa juz prawie 2 tyg wczoraj zauwazylem multum bialych robaczkow na sciankach akwarium co to jest jedynie moge dodac ze sa ruchliwe http://img820.imag...

    Wyświetlenia: 2032 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Białe robaczki-jak się ich pozbyć?

    Witam. Nabawiłem się prawdopodobnie z zakupionym mchem takie oto robaczki. Białawe kulki z czarną plamką w środku,bardzo ruchliwe,rybką ani krewetką nic nie robią ale ogólnie trochę denerwują.Zdjęcie ...

    Wyświetlenia: 1580 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Małe robaczki ok 1 mm w akwarium co to za stwór

    Witam w moim akwarium pojawiło się nowe życie udało mi się cyknąć fotkę. http://img526.imageshack.us/img526/2960/222wk.jpg Robaczki łażą po szybach i roślinach ale żadnej krzywdy...

    Wyświetlenia: 1863 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Białe malutkie robaczki na szybach - wypławki?

    Witam. Dzisiaj podczas obserwacji mojego akwarium zauważyłem malutkie białe robaczki na szybach mikroskopijnej wielkości - energicznie pełzające i trochę mnie to zaniepokoiło, robi się ich coraz wi...

    Wyświetlenia: 2575 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • glony i robaczki

    Witam Mam pytanie ale nie mogę tego na razie pokazać na foto wiec opisze to jak najprosciej : pojawiły się glony nitki a po jakims czasie na powierzchni wody i na ścianach akwarium małe białe robac...

    Wyświetlenia: 740 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: FoCuS_PL i 578 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.