Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Co sądzicie o tym sklepie?



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



03 lip 2006, 14:23 Co sądzicie o tym sklepie?  (#1)  

Co sądzicie o tym sklepie?

www.biofil.pl

Avatar użytkownika
mees
Zainteresowany tematem

Posty: 162
Dołączył: 19 lip 2005, 09:45
Miasto: Puławy

04 lip 2006, 10:56   (#2)  

Byl to niegdys kultowy sklep rosliniarzy w Krakowie, ale od kiedy Lukasz Sulowski przestal go prowadzic i zajal sie wylacznie gadami, to niestety podupadl- strona daaaaaaaaaaaawno zdaje sie nie aktualizowana
Pozdrawiam
Grzegorz Guzik- Kraków

Avatar użytkownika
Grzegorz Guzik
Znający temat

Posty: 1953
Dołączył: 30 cze 2003, 21:53
Miasto: Kraków











Powiązane tematy
  • 019l - Dwa światy i nic poza tym..- wojtekszuminski

    Witam ruszylem z nowym projektem. A raczej z dwoch mniejszych akwarii przeszedłem na 2 wieksze. Oba maja 19 l. A ich poprzednicy 8l i 12l. Troche za male dla mieszkancow zwanych bojownik. Ale teraz be...

    Wyświetlenia: 2370 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Nawozy Ferka (Balance-N - azot) czy mogę tylko tym nawozić?

    Dzień dobry. Proszę o pomoc doświadczonych akwarystów: Stan obecny: Akwarium 125l od 18 miesięcy. Podłoże z ziemi oraz na to źwir czarny. Obsada ryb duża, roślin mało. Nie nawożę niczym. Bardzo dob...

    Wyświetlenia: 1811 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • Aqua Tropical Crusta-Natural Astaxanthin. Jak tym karmić?

    Witam, Wczoraj kupiłem w zoologicznym pokarm dla krewetek "Aqua Tropical Crusta-Natural Astaxanthin" Link niezgodny z regulaminem, chcesz zapytać o produkt - zrób zdjęcie i wklej opis ...

    Wyświetlenia: 4517 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Co sądzicie o takim sumpie ?

    Chciałbym pozdrowić wszystkich akwarystów i przywitać się jako nowy członek tego forum. Mam do Was prośbę o ocenę sumpa jaki został wykonany przez firmę, która składa mi akwarium. To jest sump do akw...

    Wyświetlenia: 4033 | Odpowiedzi: 21 czytaj więcej...

  • O tym jak kostka z lilią powstaje.

    Witam wszystkich serdecznie. To mój pierwszy post, długo zwlekałem ale już najwyższy czas chociaż się przywitać. Więc Witam. A teraz o akwarium. Na początku była myśl aby zwiększyć zbiornik dla żó...

    Wyświetlenia: 1713 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Lampa zewnętrzna oślepia - jak sobie z tym radzicie?

    Do tej pory miałem akwarium zakryte. Po latach zdecydowałem się na zewnętrzną lampę LED. Lampa ustawiona jest na krawędziach akwarium. Jestem bardzo zadowolony, lampa pięknie oddaje kolory. Jedyny man...

    Wyświetlenia: 8003 | Odpowiedzi: 21 czytaj więcej...

  • Brązowe glony atakują. Jak z tym walczyć?

    Cześć, prezentuję akwa w zabudowie, w którym zaczęły przeważać glony. Nie wyglądają mi na typowe nitki. Ich fizyczne usunięcie jest niemożliwe, bo niemal rozpuszczają się w palcach. Akwarystyką zajmu...

    Wyświetlenia: 2435 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Nowe oświetlenie LED , co sądzicie

    Znalazłem takie ogłoszenie na olx . Co sądzicie o tych lampach . Cena zabija . Ciekawe czy takie rozwiązanie sprawdziło by się w zbiornikach. Ma różne barwy. Dane Techniczne: Model: SM50 Led Innova...

    Wyświetlenia: 2428 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Woda RO jak sobie z tym poradzić

    Witam jak radzicie sobie z dużym zapotrzebowaniem na wode RO. Do tej pory miałem zbiornik 50l więc załapać 25 litrów wody RO I uzupełnić kranem nie był to problem, teraz chcę założyć zbiornik 240l I j...

    Wyświetlenia: 4038 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • Co to jest i jak z tym walczyć

    Witam serdecznie Prosiłbym o pomoc w identyfikacji nalotu na podłożu oraz na kamieniach i co może być jego przyczyną oraz jak z tym walczyć... Akwarium 60L Obsada 15 neonów inessa NH3 0 NO2 0 NO3 ~2...

    Wyświetlenia: 1510 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: FoCuS_PL i 579 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.