Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.        DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Co na brzeg odkrytego zbiornika?

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Mam akwarium 30l, typowa kostka 30x30cm. Zbiornik jest odkryty i na brzegu tworzy sie warstwa kamienia. Czy jest dostępne w sprzedazy coś na brzeg akwarium, żeby nie wyglądało to mało estetycznie? Myślałem o jakiejś nakładce na brzeg. Czy jest coś takiego, albo czy macie na to jakiś sposób?
Załączniki
IMG_20191204_173002.jpg

marioosh2
Początkujący

Tak jest, gąbka i ocet, używać (czyścić) przy każdej podmianie. Efekt gwarantowany.

akwaAmator
Znający temat

Albo roztwór kwasku cytrynowego, tudzież kwasu solnego :D

Rfck
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Gdańsk/UK

Powiązane tematy
  • Restart zbiornika-kilka pytań.

Witam. Po prawie trzech latach nadszedł czas na restart.Czytając forum i prowadząc zbiornik przez ten czas trochę się nauczyłem choć nie ukrywam ,że nadal mam drobne kłopoty z nawożeniem i innymi spra...

Wyświetlenia: 2381 | Odpowiedzi: 39 czytaj więcej...

• 100l - Start Zbiornika

Witam mam na imię Michał,jestem początkującym akwarystą (dowiadywałem się z forum jak krok po kroku założyć i pielęgnować zbiornik,zobaczymy jak to będzie w praktyce),chce iść bardziej w rośliniaka ta...

Wyświetlenia: 2691 | Odpowiedzi: 23 czytaj więcej...

• Nowy hardscape zbiornika 40x40x40

Podloze to JBL vulcano mineral i JBL plant soil. Mysle obsadzic zbiornik Eleocharisem sp mini

Wyświetlenia: 3315 | Odpowiedzi: 34 czytaj więcej...

• Restart zbiornika i zakładanie Iwagumi.

Witam wszystkich forumowiczów. Planuje restart akwarium bo panuje tam chaos. Nie pasujące do siebie roślinki, gatunki ryb itp. Chciałem pójść w jakimś konkretnym kierunku i padło na... Iwagumi. Zbior...

Wyświetlenia: 7388 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

• Trawnik do mojego zbiornika.

Witam, Jestem nowy na forum, mam nadzieje że mi jakoś pomożecie. :) Szukam odpowiedniej rośliny na przód. Wymarzył mi się trawnik. Wiem że muszę podnieść w/l i stosować co2 plus jakiś nawóz zapewne k...

Wyświetlenia: 384 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.